• Yeni Kız
Aydınlatma Antik Bronz Barok Yarı Gömme Montaj

Aydınlatma Antik Bronz Barok Yarı Gömme Montaj

Ürün Puanı:
₺ 3.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Yıllar önce popülerlik kazanan yaşlanmayan Tiffany Barok tarzı yarı gömme montajlı lamba, geçmiş nesillerin evlerinde ilk kez sergiledikleri zamanki kadar klasik olarak güzel kalıyor. Herhangi bir odayı veya ofisi aydınlatmak için bu ışığı açmak için 2 standart ampul kullanılır. antik bronz kaplama armatürü Eşsiz Tiffany Barok Yarı Gömme Montajınızın özenle süreceğinden emin olabilirsiniz, böylece gelecek nesilleriniz bundan keyif alabilir. Modern led tavan ışık fikstürü oturma odası yatak odası tavan lambası. Taban antik bronz ile tamamlanmıştır. Fikstür 14,5 inç yüksekliğinde ve 14 inç çapındadır.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Blis Kadın Aktif Yoga Capri

₺ 29.98

Katlanabilir kemerli Blis Yoga Capri süper yumuşak, esnek ve rahattır Ayak işlerini yaparken ya da sadece evin etrafında uzanırken spor salonunda durur Katlanabilir kemerli bir yoga ka

Sallanan Palyaço Balığı

₺ 2.67

Palyaço Balığını sallayan bu sevimli ve sevimli Midilli Oyuncaklar, küçük çocuğunuzun yeni favori oyuncağı olacak Bu kabarık köpük oyuncak, bebeğinizi güvenli bir şekilde i

Düğmeli Ön Kot Etek

₺ 3.00

Wonder Nation Kot Etekler bu sezon gardırobun vazgeçilmezi Çeşitli yıkama ve renklerde, karıştırmanın ve sıcak havalarda serin kalmanın eğlenceli bir yoludur! Harika UlKot Etek..

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.