• Yeni Kız
Kravat Boyunlu Kepçe Kadın Dokuma Bölünmüş Boyun Üstü

Kravat Boyunlu Kepçe Kadın Dokuma Bölünmüş Boyun Üstü

Ürün Puanı:
₺ 3.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Hayallerden ilham alan Scoop'un Dokuma Bölünmüş Boyun Üstü, kadınlık ve zarafetle akıyor. Dalgalı kollar, bahar esintisine hazır, havadar kumaşa sahip fırfırlı manşetlerle romantiktir. Fırfırlarla tamamlanan bölünmüş yaka, özel bir kolye veya deyim kolyeyi sergilemek için mükemmeldir. Münhasıran . Malzeme : % 70 Polyester /% 30 Geri Dönüştürülmüş Polyester. Bakım : Makinede yıkanabilir. Menşe ülke : İthal. Boyut : Model 5’9-1 / 2 ”dir ve S beden giymektedir. Yaka : Kendinden kravatlı fırfırlı bölünmüş yaka. Kapatma : Kazak tarzı. Kollu : Elastik fırfırlı manşetli uzun kollu. Cepler : Yok. Özellikler : Yüksek-düşük etek; çizgisiz. Kadınlar için Kravat Boyunlu Kepçe Dokuma Bölünmüş Boyun Üstü. Kepçe. Olmazsa olmazlarınızla tanışın. Eğlenceli, cilveli parçalardan, en son trendlerden ve beklenmedik buluntulardan ilham alın. İşte şimdi - go-to'nuz yaptığınız her şeyi arıyor.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Düğmeli Ön Kot Etek

₺ 3.00

Wonder Nation Kot Etekler bu sezon gardırobun vazgeçilmezi Çeşitli yıkama ve renklerde, karıştırmanın ve sıcak havalarda serin kalmanın eğlenceli bir yoludur! Harika UlKot Etek..

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.