• Yeni Kız
Gyma Ahşap sallanan sandalye Yüksek Arka Bahçe Koltuk Sundurma Rocker Kapalı Açık Beyaz

Gyma Ahşap sallanan sandalye Yüksek Arka Bahçe Koltuk Sundurma Rocker Kapalı Açık Beyaz

Ürün Puanı:
₺ 599.98

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Veranda sallanan sandalyemiz, açık havada boş zamanın tadını çıkarmanıza yardımcı olur!. Sallanan sandalyede oturduğunuzu, çay içtiğinizi ve bahçedeki çiçeklerin tadını çıkardığınızı hayal edin. Bu sallanan sandalye, uzun süreli kullanımınızı desteklemek için korozyona dayanıklı ve dayanıklı birinci sınıf akasya ağacından yapılmıştır. Konturlu çıtalı koltuk, yüksek sırt ve genişletilmiş kol dayama yeri ile tasarlanan sandalye, yorgunluğu gidermek için size rahat bir oturma hissi verecektir. Şık ve zarif stili sayesinde bu sallanan sandalye, balkonunuz, terasınız, arka bahçeniz ve daha fazlası için mükemmeldir.Özellikler : İyi hava koşullarına dayanıklı birinci sınıf akasya ağacından yapılmıştır. Güvenli kullanım için FSC sertifikasını geçti. Isı dağılımını teşvik etmek için konturlu çıtalı koltuk. Optimum oturma deneyimi sağlamak için genişletilmiş kol dayama yeri ve yüksek sırtlık tasarımı. İstikrarı sağlamak için çapraz çubuklu dört destek noktası. Maksimum ağırlık kapasitesi 350 lbs'ye ulaşabilirrenk : Beyaz. Malzeme : Akasya Ahşap. Genel Boyut : 33 "x 28" x 45.5 "(U x g x y). Koltuk Boyutu : 21 "x 20" (G x D). Yerden kol dayanağına kadar yükseklik : 24,5 ". Yerden koltuğa yükseklik : 16,5 ". Net Ağırlık : 19.5 lbs. Ağırlık Kapasitesi : 350 lbs. Paket içeriği : . 2 x Sallanan Sandalye. 1 x Kullanım Kılavuzu Seçilen Akasya Ağacı : Birinci sınıf akasya ağacından yapılmış olan bu dış mekan sallanan sandalyesi, hava koşullarına dayanıklı ve uzun süre dayanıklıdır. Cildin bıçaklanmasını önlemek için çapak içermez ve kolayca deforme olmaz. Dahası, bu sandalye güvenli kullanımı sağlamak için FSC sertifikasını geçti. Büyük konfor için Ergonomik tasarım : Bu sallanan sandalye, ısı dağılımını etkili bir şekilde destekleyen ve size en uygun oturma deneyimini sunan aerodinamik çıta yapısı ile tasarlanmıştır. Ayrıca geniş kolçak ve yüksek sırtlık, kollarınızı ve sırtınızı desteklemenizi kolaylaştırır. Büyük güvenlik ve nihai rahatlama için doğru sallanan radyan.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Hallmark Doğum Günü Kartı

₺ 2.67

Hallmark markası, tebrik kartları, hediye paketleri ve daha fazlası için en iyisi olarak kabul edilmektedir Hallmark, 100 yılı aşkın bir süredir müşterilerinin günlük anları da

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.