• Yeni Kız
Marka Güzel Sanatlar 'Nightowl' Tuval Sanat Marc Allante, Siyah Mat, Ahşap Çerçeve

Marka Güzel Sanatlar 'Nightowl' Tuval Sanat Marc Allante, Siyah Mat, Ahşap Çerçeve

Ürün Puanı:
₺ 88.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Sanatçı : Marc Allante Subject : Landscapes Style : Çağdaş Marka Güzel Sanatlar 'Nightowl' Tuval Sanatı Marc Allante, Siyah Mat, Ahşap Çerçeve : Sanatçı : Marc Allante. Konu : Manzaralar. Stil : Çağdaş. Ürün Tipi : ahşap çerçeve, siyah mat, akrilik. Bu asılmaya hazır, keçeleşmiş çerçeveli sanat eseri, mavi suluboya damlalarıyla şehir manzarası çizimine sahiptir. Ahşap bir çerçevede akrilik altında bir giclee baskısı. Giclee (jee-clay), müze kalitesinde güzel sanatlar reprodüksiyonları oluşturmak için gelişmiş bir baskıresim sürecidir. Bu yüksek kaliteli baskı, siyah paspas kullanılarak keçeleşmiştir ve ahşap bir çerçeve içinde gelir. Baskıyı korumak için şeffaf bir akrilik kaplama eklenir. Parça tamamen profesyonel çerçeveciler tarafından monte edilir ve asılmaya hazır hale gelir. Siyah paspas, görüntünün gerçekten öne çıkmasını sağlayarak onu herhangi bir alana harika bir katkı sağlar.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Hansa Oyuncakları - Pelikan

₺ 79.98

Hansa Oyuncakları Pelikan, 11 inç Bunları harika tuttuğunuzda??hayat gibi mi?? hayvanlar, Hansa'nın tasarıma, özel kumaş seçimine, kesmeye, dikmeye, doldurmaya, göz yerleştirmey

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.