• Yeni Kız
Stupell Industries Topiary Ağaçlar Çit Yolu Manzara Fotoğrafçılığı Çerçevesiz Sanat Baskı Duvar Sanatı

Stupell Industries Topiary Ağaçlar Çit Yolu Manzara Fotoğrafçılığı Çerçevesiz Sanat Baskı Duvar Sanatı

Ürün Puanı:
₺ 1.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Duvar plakalarımız, dayanıklı 0,5 inç kalınlığında MDF ahşaba monte edilmiş yüksek kaliteli litografi baskıları olarak başlar. Her parça elle tamamlanmıştır ve gevrek, temiz bir görünüm vermek için yanlarında taze bir beyaz folyo tabakası bulunur. Plaklar takılmadan asılmaya hazır hale gelir ve nakliye sırasında hasar görmelerini önlemek için çıkarılabilir plastik köşelerle birlikte gelir. Boyutlar : 13x0.5x19 İnç. Duvar Plak Boyutları Şunları İçerir : Standart : 10 x 0,5 x 15 Büyük boy : 13 x 0,5 x 19. Duvar Sanatı Asılmaya Hazırdır - Kurulum veya Donanım Gerekmez. Kolay Kurulum için Rafta veya Duvara Yaslanmış veya Katmanlı Sanat Eserleri. Tüm duvar plakalarımız, daha sonra dayanıklı 0,5 inç kalınlığında MDF ahşaba monte edilen yüksek kaliteli litografi baskıları olarak başlar. Her parça elle tamamlanmıştır ve net ve temiz bir görünüm vermek için yanlarında taze bir folyo tabakası bulunur. Sanat Eserleri Şunlarla İlgilidir : Bahçe, Doğa, Çit, Bitki, Ağaç, Bitki Örtüsü, Budama Sanatı. Tasarım Dennis Frates tarafından yapılmıştır.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Hansa Oyuncakları - Pelikan

₺ 79.98

Hansa Oyuncakları Pelikan, 11 inç Bunları harika tuttuğunuzda??hayat gibi mi?? hayvanlar, Hansa'nın tasarıma, özel kumaş seçimine, kesmeye, dikmeye, doldurmaya, göz yerleştirmey

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.