• Yeni Kız
Kıvılcım Sallar ve Sallar Bumpie Topu Duyusal eğitici oyuncak, Çocuk ve Yürümeye Başlayan Çocuk

Kıvılcım Sallar ve Sallar Bumpie Topu Duyusal eğitici oyuncak, Çocuk ve Yürümeye Başlayan Çocuk

Ürün Puanı:
₺ 3.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Kıvılcım Sallar ve Sallar Bumpie Topu çocuk oyuncağı, çocukların gelişim becerileri üzerinde çalışırken oynaması için harikadır. Bumpie Topu Etkinleştirildiğinde Kıpırdar ve Sallanır. Bumpie, çocuklar için duyusal gelişime yardımcı olan eğlenceli renklerle parlak bir şekilde boyanmıştır. İdeal yaş önerisi 1 yaş ve üzeridir, ancak her yaşta kullanılabilir. Bumpie, çocuğunuzun oyuncak koleksiyonuna ideal bir hediye ve benzersiz bir ektir. Çok renkli çocuğunuzun dikkatini çekecektir. Sadece açın ve Bumpie Topu eyleme kıpır kıpır ve zemin üzerinde dans etmek geçiyor! Pille Çalışan Kıvılcım, Bumpie Ball'u hayal edin : Etkinleştirildiğinde Sallanır ve Sallanır. Eğlenceli renklerle parlak bir şekilde boyanmıştır. Duyusal Oyuncak ve çocuklar için duyusal gelişime yardımcı olur. 1 Yaş ve üstü çocuklar için önerilir. Çocuğunuzun oyuncak koleksiyonuna ideal bir hediye ve benzersiz bir katkı. Spark Create Imagine'daki tüm okul öncesi oyuncaklara göz atın. Çocuk Oyuncağı. Bebek ve yürümeye başlayan çocuk. Çok renkli oyuncak.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Blis Kadın Aktif Yoga Capri

₺ 29.98

Katlanabilir kemerli Blis Yoga Capri süper yumuşak, esnek ve rahattır Ayak işlerini yaparken ya da sadece evin etrafında uzanırken spor salonunda durur Katlanabilir kemerli bir yoga ka

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.