• Yeni Kız
Gonzaga Üniversitesi Krom Çift Basamaklı Neon Saat

Gonzaga Üniversitesi Krom Çift Basamaklı Neon Saat

Ürün Puanı:
₺ 2.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Bu resmi lisanslı Neon Duvar Saati, herhangi bir oyun odasına, garaja veya insan mağarasına mükemmel bir ektir. Bu etkileyici saatin iki neon halkası vardır; biri dışta vurgu renkli bir neon halka, diğeri ise en sevdiğiniz logoyu aydınlatmak için saatin iç kısmında parlak beyaz bir neon halkadır. Diğer öne çıkan özellikler arasında krom kaplamalı reçine gövde ve yüksek kaliteli cam saat yüzü kapağı bulunur. Pille çalışan kuvars saat mekanizması, neon birlikte verilen AC adaptöründen çalışırken uzun süre çalışmasını sağlar. Neon çekme zinciri tarafından kontrol edilir ve saatin arkası duvara asılı bir montaj içerir ve iki modu vardır? katı hal ve yanıp sönüyor. 3 Mü? bu saatin derinliği, krom gövdeden yansıyan neonun ışıltılı ışıltısıyla birleştiğinde, bu saatin herhangi bir duvarda patlamasını sağlayacaktır! RESMİ lisanslı SAAT - Bu duvar saati, saatin dış tarafında bir vurgu renkli neon halka ve resmi lisanslı logoyu aydınlatmak için iç kısmında parlak beyaz bir neon halka ile donatılmıştır. KALİTELİ yapı - Saat, krom kaplamalı reçine gövdeye ve yüksek kaliteli bir cam saat yüzü kapağına sahiptir. Neon, ürünle birlikte verilen AC adaptörünü çalıştırırken, pille çalışan kuvars saat mekanizması uzun süre çalışmasını sağlar. KOLAY kullanım VE kurulum - Uygun çekme zinciri ile neonu kolayca kapatıp açabilirsiniz ve saatin arkasındaki duvara asılı montaj, kurulumu kolaylaştırır. EĞLENCELİ VURGU dekoru - 3? neon ve kromun derinliği ve ışıltılı ışıltısı, bu şık ve işlevsel parçayı gerçekten herhangi bir duvara çarparak herhangi bir oyun odasına, garaja veya insan mağarasına mükemmel bir katkı sağlar!. ÜRÜN detayları -Malzemeler : Yüksek dereceli cam, Krom, kalıplanmış Reçine. Boyutlar : (Çap) 14.5? x (Derinlik) 3?. Pille çalışan kuvars saat mekanizması. 1 AA pil gerektirir (dahil değildir). 6 İle AC Güç Adaptörü? kablo pakete dahildir. Arkada duvara asılı montaj. ÖNEMLİ : Sahte ürünler satın almaktan ve yetkisiz satıcılarla işlem yapmaktan kaçının. Ürünlerimizin her birinde resmi lisanslı çıkartmayı arayın.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Düğmeli Ön Kot Etek

₺ 3.00

Wonder Nation Kot Etekler bu sezon gardırobun vazgeçilmezi Çeşitli yıkama ve renklerde, karıştırmanın ve sıcak havalarda serin kalmanın eğlenceli bir yoludur! Harika UlKot Etek..

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.