• Yeni Kız
Carolines Hazineleri HWH0011RUG Teal Çay Wendy Hoile Makine Yıkanabilir Bellek Köpük Mat, 27

Carolines Hazineleri HWH0011RUG Teal Çay Wendy Hoile Makine Yıkanabilir Bellek Köpük Mat, 27

Ürün Puanı:
₺ 2.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Carolines Hazineleri HWH0011 RUG Teal Tea, Wendy Hoile Makinede Yıkanabilir Hafızalı Köpük Paspas, 19 X 27 ", banyonuzun zemininde çok renkli Sanat Eserleri. Peluş üst ve dokunuşa çok rahat. Bu, Hafızalı Köpükten yapılmış Makinede Yıkanabilir bir banyo veya mutfak paspasıdır. Mercan yapağıdan yapılmış bir üst yüzeye sahiptir ve% 100 mikrofiber kumaş kullanılarak yapılmıştır. Tüm yüzey, maksimum konfor sağlayan tam yastıklı bellek köpüğüdür. Paspasın alt tarafı, en iyi güvenlik ve rahatlık için kaymaz bir SBR yüzeyine sahiptir. 19 inç x 27 inç boyutlarındadır ve ABD'de lisanslı Sanatçılarımızdan sanat eserleri ile gururla basılmıştır. Tasarım, uzun ömürlü bir görüntü için halının liflerine boyanır. Soğuk suda yıkayın ve kurutucuda düşük sıcaklıkta kurutun. Ürün etiketindeki bakım talimatlarını izleyin. Bu Paspas Carolines Treasures Drink ürün kategorisindendir. Bellek Köpüğü Yorulma Önleyici Mat.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

İmparatorluk Paspası, 36 72

₺ 37.98

Görkemli, dramatik bir görünüm için ekstra büyük olan bu çarpıcı monogramlı paspas, ayakkabıları temizleyen dayanıklı, yoğun bir lif olan doğal hindistan cevizinden yapılm�

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.