• Yeni Kız
Carolines Hazineleri CK2427MAT Merry Christmas Welsh Terrier paspas, Kapalı Halı veya Açık Karşılama Mat Paspas

Carolines Hazineleri CK2427MAT Merry Christmas Welsh Terrier paspas, Kapalı Halı veya Açık Karşılama Mat Paspas

Ürün Puanı:
₺ 2.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Carolines Hazineleri CK2427 MAT Merry Christmas Welsh Terrier Paspas, İç Mekan Halısı veya Dış Mekan Karşılama Matı 18x27 Paspas Noel Lakeland Terrier Paspas. Bu ürün Carolines Treasures'ın Merry Christmas koleksiyonundandır ve ayrı olarak satın alabileceğiniz başka koordine edici ürünlere sahip olacaktır. Bu paspas, iç mekan giriş yolu matı veya dış mekan karşılama matı olarak kullanılabilir. Paspas, en uzun tarafta 27 inç ve paspasın arkasından öne doğru 18 inç boyutlarındadır. Paspas yaklaşık 1/4 inç kalınlığındadır ve çoğu kapı için kolay bir boşluk sağlar. Bu dekoratif paspasın üst tabakası polyester keçedir. Bu paspas, Mobile, Alabama'daki tesisimizde kalıcı olarak boyanmıştır. Paspastaki kiri kovalamak için bir bahçe hortumu kullanın. Baş parmağınızla hortum üzerinde basınç oluşturun ve ardından kiri çıkarmak için sudan gelen basıncı kullanın. Bir powerwasher da kullanabilirsiniz. Bu süreçte bir şezlong çıkarmamaya dikkat edin. Halıyı hafif bir deterjanla lekeleyin. Paspasın üst tabakasındaki keçenin tüylerini yukarı çekmemek için bir fırça ile ovalamayın. Keçenin üst kısmını yukarı çekmemek için vakumunuzu zemin ayarında kullanın. Evcil hayvan tüylerini paspastan çıkarmak için tüy bırakmayan bir rulo kullanılabilir. Lekeleri çok fazla köpük üretmeyen bir temizleyici ile temizleyin. Tüm sabunu paspastan çıkarmak zor olacaktır. Paspasın içinde bir arada tutmak ve daha fazla dayanıklılık sağlamak için birkaç katman vardır. Paspasın alt tabakası, paspasa kaymaz bir işlev sağlamak için damgalanmış bir kauçuktur. Paspas, resmi çerçeveleyen ve tüm katmanları bir arada tutan siyah bir polyester kumaşla süslenmiştir. Bu paspası Noel dekorasyonlarınızın bir parçası olarak kullanın. Lakeland Terrier hediyeleri, Lakeland Terrier koleksiyonları, Lakeland Terrier paspasları, hemen hemen herkes için harika evcil hayvan sahibi hediyeleri, evcil hayvan bakıcısı hediyeleri, damat hediyeleri, veteriner hediyeleri veya hediyeler yapın. Bu tam renkli Sanat Eseri Paspas ile kapınıza renk katın.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Platin Serisi Gömme Paspas

₺ 0.67

Platinum Serisi İç Mekan Silecek Paspası, Naylon / Polipropilen, 36 x 60, Gri İş arkadaşlarınız, müşterileriniz ve ziyaretçileriniz ayak izlerinde stil ve performans bulacaklar

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.