• Yeni Kız
Carolines Hazineleri 8388 MAT Mardi Gras paspas Kapalı Halı veya Açık Karşılama Mat Paspas, 18 H 27 W, çok renkli

Carolines Hazineleri 8388 MAT Mardi Gras paspas Kapalı Halı veya Açık Karşılama Mat Paspas, 18 H 27 W, çok renkli

Ürün Puanı:
₺ 3.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Carolines Hazineleri 8388 MAT Mardi Gras Paspas İç Mekan Halısı veya Dış Mekan Karşılama Matı 18 X27 Paspas, 18 H X 27 W, çok renkli iç / dış mekan PASPAS 18 inç x 27 inç Aksiyon Geri Keçe Paspas / Halı / Halı ABD'de Yapılmış ve Basılmıştır. Dayanıklılık ve resmi güzel bir şekilde çerçevelemek için paspasın etrafına siyah bir ciltleme bandı dikilir. Paspas, ılımlı trafik için kalıcı olarak boyanmıştır ve içine veya dışına yerleştirilebilir (yalnızca kapalı bir alanın altına). Dayanıklı ve solmaya karşı dayanıklıdır. Paspasın arkası, paspasın pürüzsüz bir zeminde kaymasını önlemek için kauçuk sırtlıdır. Sabun ve suyla yıkayın. Bu tam renkli Sanat Eseri Paspas ile kapınıza renk katın.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

İmparatorluk Paspası, 36 72

₺ 37.98

Görkemli, dramatik bir görünüm için ekstra büyük olan bu çarpıcı monogramlı paspas, ayakkabıları temizleyen dayanıklı, yoğun bir lif olan doğal hindistan cevizinden yapılm�

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.