• Yeni Kız
Raybestos Eleman Park Freni Kablosu, BC seç uyar: 1972-DATSUN PL620

Raybestos Eleman Park Freni Kablosu, BC seç uyar: 1972-DATSUN PL620

Ürün Puanı:
₺ 180.60

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Raybestos Element3 fren ürünleri sürücülere yeni bir kontrol ve güven seviyesi sunar. Raybestos Element3 Fren Kabloları, endüstride mevcut olan teknik olarak en gelişmiş kablolardır. Raybestos Fren Kablolarımız, optimum koruma, hizmet ömrü ve güvenliği sağlamak için orijinal ekipman (OE) üreticilerinin gerektirdiği standartlarla aynı performansı gösterir. Raybestos fren tertibatları mukavemet, uyum ve korozyon direnci açısından test edilmiştir. Bu, her uygulandığında kusursuz bir performans sunar. Element3 fren kabloları, OE uyumu ve kolay kurulum sağlamak için tüm OE tarzı braketleri ve bağlantı parçalarını içerir. Raybestos Element3 Fren Kabloları : Performans - OE standartlarıyla aynı performansı gösterir. Premium Alaşımlı Üç Değerlikli Çinko Kaplı Bağlantı Parçaları - Mükemmel bir hidrolik conta ve maksimum korozyon koruması sağlar. Çift Kıvrımlı Bağlantı Parçaları - Daha uzun hortum ömrü ve olağanüstü dayanıklılık sağlar. OE Fren Hortumlarında Bulunan Tüm Özellikleri içerir - Braketler, rondelalar, kalıplanmış plastik korumalar ve tel klipsler içerir. Kurulum - Tüm OE tarzı braketler ve bağlantı parçaları kolay kurulum sağlar. Seçime Uygun : 1972-1974 DATSUN PL620 ve daha fazlası - kontrol etmek için aracınızı fit widget'ımıza ekleyin.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Eleman Ana Silindirleri

₺ 0.33

Raybestos, ana silindirlerimizin OE uyumu, şekli ve işleviyle eşleşmesinden gurur duyar Rakiplerimizden bazıları ana silindirlerini üretirken kestirme yollar kullanıyor...

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.