• Yeni Kız
Raybestos Eleman fren hortumu, BH Uyar seçin: 2013-AUDİ A L QUATTRO, -AUDİ A8

Raybestos Eleman fren hortumu, BH Uyar seçin: 2013-AUDİ A L QUATTRO, -AUDİ A8

Ürün Puanı:
₺ 3.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Raybestos Element3 Fren Hortumları, mükemmel performans ve güvenlik sağlamak için Federal Standartları karşılayan en kaliteli otomotiv hortum ürünleridir. Raybestos hortumları daha uzun hortum ömrü, olağanüstü dayanıklılık ve kurulum kolaylığı sunar. Raybestos Element3 Fren Hortumları, optimum koruma, hizmet ömrü ve güvenliği sağlamak için orijinal ekipman (OE) üreticilerinin gerektirdiği standartlarla aynı performansı gösterir. Raybestos Element3 Fren Hortumları, kolay kurulum sağlamak için kutudaki tüm bileşenleri içerir. Raybestos Element3 Fren Hortumu : Optimum koruma, servis ömrü ve güvenliği sağlamak için OE standartlarına uygundur. Braketler, rondelalar, kalıplanmış plastik korumalar ve tel klipsler dahil OE fren hortumlarında bulunan tüm özellikleri içerir. Birinci Sınıf Alaşımlı Üç Değerlikli Çinko kaplı bağlantı parçaları, mükemmel bir hidrolik conta ve maksimum korozyon koruması sağlar. Çift kıvrımlı bağlantı parçaları, daha uzun hortum ömrü ve olağanüstü dayanıklılık sağlar. Seçime Uygun : 2013-2014 AUDİ A8 L QUATTRO 2016-2018 AUDİ A8 2012,2015 AUDİ A8 QUATTRO 2013-2017 AUDİ S8 ve daha fazlası - aracınızı kontrol etmek için fit widget'ımıza ekleyin.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Eleman Tekerlek Silindirleri

₺ 15.16

Raybestos® Element3 ™ Tekerlek Silindirleri, satış sonrası sektöründe birinci sınıf bir çözümdür Tekerlek silindirlerimizi üretirken kısayollar asla alınmaz Örneğin, bazı

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.