• Yeni Kız
Raybestos MGD755CH Güvenilir Fren Balatası Seti, Paket

Raybestos MGD755CH Güvenilir Fren Balatası Seti, Paket

Ürün Puanı:
₺ 754.96

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Raybestos R-Line otomotiv fren balataları, güvenilir performans ve güvenilir durma gücü bekleyen günlük sürücüler için geliştirilmiştir. Bu pedler otomobiller, kamyonetler, SUV'lar ve hafif kamyonlar için geniş kapsama alanı sağlar. Frenlerde En iyisinden beklediğiniz değerli, güvenilir ürünleri size getirmek için Raybestos'a güvenin. Yuvalar ve oluklar OE tasarımına uyarak daha az gürültü, titreşim ve sertlik sağlar. Raybestos R-Line Seramik Fren Balataları OE ile uyumlu seramik malzemeler ve temiz ve sessiz duyarlı frenleme sağlar. Uygun olduğunda Premium 301 paslanmaz çelik donanım dahildir. Seç uyar : 1998-2002 MAZDA 626 2003 MAZDA PROTEGE 4 Silindir 2 L ve daha fazlası - kontrol etmek için aracınızı fit widget'ımıza ekleyin.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Raybestos Özel Kamyon

₺ 275.12

Raybestos Specialty serisi, niş pazarların özel ihtiyaçları ve benzersiz uygulamalar göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.İster bir araç filosunu yönetin, ister performans

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.