• Yeni Kız
7. Yenilenmiş OEM Alüminyum Alaşımlı Jant, Uyar - Hyundai Tucson

7. Yenilenmiş OEM Alüminyum Alaşımlı Jant, Uyar - Hyundai Tucson

Ürün Puanı:
₺ 1.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Müşterilerine Otomobillerini, Kamyonlarını ve Diğer Araçlarını Tamir Etmek ve Aksesuarlamak için Çok Çeşitli Yüksek Kaliteli Yedek Bileşenler, Ekipman ve Parçalar Sunma konusunda Ciddi ve Sarsılmaz Bir Kararlılıkla KAİ, Yenilenmiş Bir OEM Alüminyum Alaşımlı Jant Sunuyor. Mevcut Fabrika Tekerleğinizi değiştirmek için tasarlanmıştır. Özellikler 19 X7.5, 53 MM Ofset, 15 Yuvası, 5 Damızlık/Lug 4.5 Cıvata Desen, İşlenmiş Koyu Kömür. 2019-2019 Hyundai Tucson'unuza Uyar. Aracınıza uyduğundan emin olmak için kontrol edin. Garanti : 5 Yıl, Sınırlı. KAI 19 X 7.5 Yenilenmiş OEM Alüminyum Alaşımlı Jant, 2019-2019 Hyundai Tucson'a Uyar 19 X 7.5, 53 MM Ofset, 15 Yuva, 5 Pabuç 4.5 Cıvata Deseni, İşlenmiş Koyu Kömür, Alüminyumdan Yapılmıştır. Tüm Federal Motor Güvenliği Standartlarını karşılar. Kurulum için Sondaj Gerekmez. Kurulum için herhangi bir değişiklik Gerekmez. Aracınız için doğrudan uygun değiştirme. OE ile aynı Form Uyumu ve İşlevi. Garanti : 5 Yıl, Sınırlı. Bijon Somunları ve Orta Kapak Dahil Değildir. Aracınız için Mevcut Geniş Parça Seçimine Göz atın.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Hallmark Doğum Günü Kartı

₺ 2.67

Hallmark markası, tebrik kartları, hediye paketleri ve daha fazlası için en iyisi olarak kabul edilmektedir Hallmark, 100 yılı aşkın bir süredir müşterilerinin günlük anları da

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.