• Yeni Kız
Loloi II Şafak Doğal 2'-3 3'-9 Vurgu Halısı

Loloi II Şafak Doğal 2'-3 3'-9 Vurgu Halısı

Ürün Puanı:
₺ 2.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Önümüzdeki güneşli günler için üretilen Dawn Koleksiyonu, dokuma sisal halıya benzeyen, ancak% 100 polipropilenden yapılmış, suya ve küflenmeye karşı dayanıklı hale getiren (bu nedenle önümüzdeki yağmurlu günler için de hazır) bir iç / dış mekan halısıdır. ). Ton bej nötrlerde modern grafik desenlerde mevcut olan Dawn, dışarıda bir verandada veya yoğun bir çamur odasında çok fazla ayak (veya pençe) trafiğini kaldırabilen bir halıya eğlenceli ve yükseltilmiş bir his katan kısa kenarlı bir saçağa sahiptir. Gerektiğinde bir hortumla durulayın. Şafak Koleksiyonu, sisal'e benzeyen ve kenarlarında kısa saçak bulunan nötr grafik tasarıma sahip sofistike bir iç / dış mekan halısıdır. Şafak, dış mekan elemanlarına dayanacak şekilde küf ve leke tutmaz polipropilenden yapılmıştır; temizlemek için bir hortumla durulayın. Şafak, verandalarda ve dış mekan güvertelerinde yüksek bir his yaratır, ancak aynı zamanda iç mekanlarda, çamur odalarında, oyun odalarında veya yoğun trafikli yemek odalarında dayanıklı bir seçimdir. Dallas merkezli bir aile şirketi olan Loloi, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en iyi tekstil şirketlerinden biridir ve anlamlı alanlar için yaratıcı ürünler tasarlamasıyla bilinir. Halının rengi çevrenizden, aydınlatmanızdan ve günün saatinden etkilenir; Renk referansı için 18 "x 18" numune sipariş etmeniz önerilir.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Düğmeli Ön Kot Etek

₺ 3.00

Wonder Nation Kot Etekler bu sezon gardırobun vazgeçilmezi Çeşitli yıkama ve renklerde, karıştırmanın ve sıcak havalarda serin kalmanın eğlenceli bir yoludur! Harika UlKot Etek..

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.