• Yeni Kız
Funked Up Art tarafından Marka Güzel Sanatlar 'Benzersiz Olun' Tuval Sanatı

Funked Up Art tarafından Marka Güzel Sanatlar 'Benzersiz Olun' Tuval Sanatı

Ürün Puanı:
₺ 3.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Artist : Funked Up Art Subject : Animals Style : Eclectic Product Type : Galeriye Sarılmış Tuval Sanatı Bu asılmaya hazır, galeriye sarılmış sanat eseri, çerçevenin ortasında turuncu ve kırmızı bir kediye sahiptir.Kendimi asla bir "sanatçı" olarak düşünmedim.. Ben sadece kağıt ve boya parçalarıyla oynarken eğlenen bir kızım. Giclee (jee-clay), yüksek kaliteli güzel sanatlar reprodüksiyonları oluşturmak için gelişmiş bir baskı işlemidir. Giclee baskıresiminin sağladığı ulaşılabilir mükemmellik, reprodüksiyonu orijinal parçadan neredeyse ayırt edilemez kılar. Sonuç, Giclee'nin galeriler, müzeler ve özel koleksiyoncular tarafından geniş çapta kabul görmesidir. Galeri sargısı, bir sanatçının tuvalini, tuvalin kenarlarını saracak ve gizli, ahşap bir çerçeveye sabitlenecek şekilde gerdirme yöntemidir. Bir tuvali germek ve hazırlamak için bu yöntem, bitmiş resmin çerçevesiz bir sunumuna izin verir. çerçevenin ortasında turuncu ve kırmızı bir kedi.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Komar Papatyalar Duvar Resmi

₺ 1.33

Duvarınızı bir papatya tarlasıyla doldurun Ruhani, rüya gibi bir duvar resmi Papatyalar Duvar Resmi 8 panelde gelir Monte edildiğinde 12 fit 1 inç genişliğinde ve 8 fit 3 inç yüks

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.