• Yeni Kız
Ticari Marka Güzel Sanatlar 'Fayette Kasabası Fayette Michigan' Monte Nagler'den Tuval Sanatı

Ticari Marka Güzel Sanatlar 'Fayette Kasabası Fayette Michigan' Monte Nagler'den Tuval Sanatı

Ürün Puanı:
₺ 2.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Sanatçı : Monte Nagler Subject : Landscape Style : Rustic Product Type : Galeriye Sarılmış Tuval Sanatı Bu asılmaya hazır, galeriye sarılmış sanat eseri, bulutlu bir gökyüzünün altındaki rustik bir kasabadaki binalara sahiptir. Göze Çarpan Renkler : Beyaz, Gri, Kahverengi, Açık Mavi Monte Nagler, Ansel Adams ile çalıştıktan sonra ciddi bir şekilde fotoğraf çekmeye başladı. Nagler, ”Bu yoğun çalışma döneminde,Fotoğraf çekmenin sadece ona bakmak yerine güzelliği deneyimlemenin bir yolu olduğunu fark ettim" diyor. Fotoğrafçıların içlerindeki duyguları iletmeleri gerektiğine inanıyor. Bir fotoğrafçı, fotoğrafları aracılığıyla gördüğüm ve hissettiğim şeyin bu olduğunu söylemeli ve bunu paylaşmak istiyorum! Çok sayıda ödül kazanan fotoğrafları, Detroit Sanat Enstitüsü; Michigan Üniversitesi Sanat Müzesi; Dayton Sanat Enstitüsü; Grand Rapids Sanat Müzesi; Yaratıcı Fotoğrafçılık Merkezi; Brooklyn Müzesi; Michigan Eyaleti; General Electric dahil olmak üzere birçok özel ve halka açık koleksiyonda bulunmaktadır Şirket; BASFCorporation; Compuware; ve Ford, Chrysler ve General Motors. Ülke genelindeki galeriler ve sanat satıcıları dafotoğrafçılığını temsil ediyor. Giclee (jee-clay), yüksek kaliteli güzel sanatlar reprodüksiyonları oluşturmak için gelişmiş bir baskı işlemidir. Giclee baskıresiminin sağladığı ulaşılabilir mükemmellik, reprodüksiyonu orijinal parçadan neredeyse ayırt edilemez kılar. Sonuç, Giclee'nin galeriler, müzeler ve özel koleksiyoncular tarafından geniş çapta kabul görmesidir. Galeri sargısı, bir sanatçının tuvalini, tuvalin kenarlarını saracak ve gizli, ahşap bir çerçeveye sabitlenecek şekilde gerdirme yöntemidir. Bir tuvali germek ve hazırlamak için bu yöntem, bitmiş resmin çerçevesiz bir sunumuna izin verir. bulutlu bir gökyüzünün altındaki rustik bir kasabadaki binalar.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Crocs Kadın Cleo Sandalet

₺ 3.33

Crocs Cleo Sandalet ile her mevsime stil katın Çift yastıklı ayak tabanı ve güvenli çift askılı tasarımı ile günün sonunda ayaklarınızın nasıl hissettiğini seveceksiniz Dah

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.