• Yeni Kız
2. ct Oval Ametist Küme Yüzük Gümüş

2. ct Oval Ametist Küme Yüzük Gümüş

Ürün Puanı:
₺ 799.96

Ödenebilirlik
Emre için müsait

En sevdiğiniz Şubat bebeğine, o ayın resmi doğum taşı olan büyük bir ametistin yer aldığı bu Oravo galeri yüzüğünü verin. 2,25 ayar taş, zarif bir görünüm için mor tonlarında parıldıyor. Bu güzel yüzük sağlam olarak üretilmiştir.925 Ayar Gümüş ve özgünlük için 925 damgalı bir damgaya sahiptir. Ana Taş : Doğal Ametist; 2,25 Karat, oval şekil, 10 x 8 mm; Sİ1-Sİ2 berraklığında menekşe rengi. Accent Taş : Kübik Zirkonya; 0.92 Karat, yuvarlak parlak şekil, 1x1mm; Beyaz renk ile bir VS1-VS2 netlik. Metal : .925 damgalı 925 Ayar Gümüş, 6,5 gram. Boyutlandırma : Halka 5 ila 9 boyutlarında mevcuttur. Özel günler için mükemmel bir imza hediye kutusu içerir. Doğum Taşı Ayı : Şubat.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Gümüş cz telkari bant

₺ 57.98

Jordan Blue NYC neyin sıcak olduğunu biliyor Her mücevher parçasına giren zarafet, zamansız değer ve ince detaylarla kendinden geçeceksiniz Tüm mücevherlerimizin en yüksek kontrol

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.