• Yeni Kız
Miabella kadın Karat T.W. Pırlanta Gümüş Kümelenmiş Kalp Yüzük

Miabella kadın Karat T.W. Pırlanta Gümüş Kümelenmiş Kalp Yüzük

Ürün Puanı:
₺ 0.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Bu güzel Miabella Pırlanta Kümelenmiş Kalp Yüzüğüyle gösterişle dışarı çıkın. Parlak gümüşten üretilen bu çok yönlü yüzük, rahat bir bant üzerinde kümelenmiş bir kalp tasarımına monte edilmiş altı yuvarlak kesim, çatal uçlu, serme ayarlı pırlantaya (HI, I3) sahiptir. Cilalı bir yüzeyle zenginleştirilmiş bu muhteşem yüzük, her gününüzü biraz özel kılacak. Bu yüzük sade bir görünüm için mükemmel bir aksesuardır. Saf Gümüşten üretilmiştir. 1/10ct tw Elmas. Elmas Kesim : Yuvarlak. Elmas Rengi : HI. Elmas Berraklığı : I3. Elmas Boyutu : 1.6x1.6mm, 1.5x1.5mm. elmas Ayarı : Prong-set, Pave-set. Bant Genişliği : 1.8mm. kümelenmiş Kalp Halkası. Nisan Doğum Taşı. Yüksek Cila Kaplama - Ekstra ışıltı ve parlaklık için yüksek cila ile tamamlanmıştır. Mükemmellik için Paketlenmiş - Miabella ile, tüm parçalarımız bir parlatma bezi ve garanti kartı ile eşleştirildiği için ışıltıdan daha fazlasını elde edersiniz, hepsi çarpıcı bir hediye kutusuna sarılır. Zamansız Klasikler - Miabella için en yeni stilleri benimsemek önemlidir, ancak onları zamansız kılmak hedefimizdir. Şık klasikleri tüm ceplere uygun bir fiyata bulabilirsiniz!. Küresel İşçilik - Miabella, 40 yılı aşkın üretim ve tasarım deneyiminin doruk noktasıdır. Gemologlarımız, tasarımcılarımız ve alıcılarımız, her parça için yüksek kaliteli mücevherler ve yenilikçi ilham almak için dünyayı dolaşıyor. Miabella güzel takılarının her tarza uygun benzersiz bir parçası vardı. Miabella Garantisi - Miabella, sattığımız tüm mücevherlerin en yüksek standartları karşıladığını garanti eder ve logosu, yüksek kaliteli, üst düzey denetim, birinci sınıf malzemeler ve şaşırtıcı derecede üstün yapı ve tasarıma sahip ürünleri işaretler. Tüm malzemeler Kuyumcu İhtiyat Komitesinin standartlarına göre doğru sertifikalandırılmıştır. % 100 Memnuniyet Garantisi - Son derece özverili müşteri hizmetleri ekibimiz, gerekirse her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Gümüş cz telkari bant

₺ 57.98

Jordan Blue NYC neyin sıcak olduğunu biliyor Her mücevher parçasına giren zarafet, zamansız değer ve ince detaylarla kendinden geçeceksiniz Tüm mücevherlerimizin en yüksek kontrol

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.