• Yeni Kız
Zınus 1.25 Bakır Soğutma hafızalı köpük şilte Topper, Tam

Zınus 1.25 Bakır Soğutma hafızalı köpük şilte Topper, Tam

Ürün Puanı:
₺ 0.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Bakır Hafızalı Köpük Şilte, mevcut yatağınıza destekleyici bir yumuşaklık katmanından fazlasını ekler. Bakır infüzyonu ile bu kaban, her gece en temiz uykunuz için zamanla neme direnecek şekilde yapılmıştır. Ve sağlıklı uyumak ter değildir, çünkü bu topper iletken bakır ile aşılanmıştır ve fazla ısıyı vücuttan uzaklaştıran ve havanın dolaşmasına izin vererek daha serin ve daha optimum bir uyku sıcaklığı sağlayan soğutma konfor eğrileri ile tasarlanmıştır. Basınç giderici hafızalı köpük ve konturlu bir yüzeyle hazırlanmış Kıvrımlı Bakır Hafızalı Köpük Topper, sizi ağrılar ve ağrılarla bırakan bir yatağı iyileştirmek için mükemmel bir çözümdür ve 5 yıl garantilidir! Birden fazla uyku arttırıcı fayda, hepsi size uygun fiyatlı bir yatak örtüsünde getirildi. Zınus 1.25 "Bakır Soğutma Hafızalı Köpük Şilte Topper, Özelleştirilmiş destek sağlamak için Tam SOĞUTMA beşikleri basınç noktaları. CERTİPUR-US SERTİFİKALI - En yüksek kalitede köpük, dayanıklılık, performans ve içerik açısından Certi PUR-US Sertifikalıdır. Ustalıkla paketlenmiş - Teknolojimiz, bu topperin kapınıza kolayca gönderilebilen tek bir kutuya verimli bir şekilde sıkıştırılmasını sağlar; sadece kutuyu açın, açın ve bu topper gerisini halleder ve 72 saat içinde orijinal şekline genişler. Endişesiz 5 yıllık sınırlı garanti dahildir; Yeni bir köpük kokusu normaldir ve 72 saat içinde dağılmalıdır. Zinus ürün yelpazemize bakın.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Ürün Yerleşimi Modülü

₺ 0.33

Dayanıklı Astarlı kamyon yatak takımları, astarlarımızın üstün kaymaya dayanıklı zemine sahip sektördeki en kalın olduğunu kanıtlamak için rekabete karşı kalite testine ta

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.