• Yeni Kız
27'.5 22'.75 31'.5 Açık Gri, Siyah, Köpük, Masif Ahşap, Polyester Aksanlı Sandalye

27'.5 22'.75 31'.5 Açık Gri, Siyah, Köpük, Masif Ahşap, Polyester Aksanlı Sandalye

Ürün Puanı:
₺ 178.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Bu vurgulu sandalye ile evinize hem cazibe hem de rahatlık katın. Zarif stili ve mükemmel işçiliği, monotonluğun izlerini kesinlikle parçalayacak ve ayrıntılara gösterilen bariz dikkat, misafirlerinizin kafasını çevirecektir. Bu vurgulu sandalye, yüksek kaliteli köpük, polyester ve masif ahşaptan yapılmış mükemmel hazırlanmış bir parçadır. Endişelenmene gerek olmayan bir şey varsa o da rahatlıktır. Bu vurgulu sandalyenin herhangi bir iç tasarıma uyum sağlayacağı kesin. Ölçümlere gelince, yükseklik için 31,5 ', genişlik için 27,5' ve derinlik için 22,75'tir ve 19 pound ağırlığındadır. Bu vurgulu sandalye, evinizin ambiyansına temiz bir nefes verecektir. 27'.5 "x 22'.75 "x 31'.5 "Açık Gri, Siyah, Köpük, Masif Ahşap, Polyester Aksanlı Sandalye.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Willisville Varil Sandalye

₺ 3.33

Bu oturma odası sandalyesi, yuvarlanmış kollar ve elle tutturulmuş kalaylı tırnak başı süslemesiyle vurgulanmış düğmeli püsküllü bir chesterfield tasarımına sahiptir...

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.