• Yeni Kız
Gyma Accent Boş Sandalye Tekli Koltuk Kolsuz w Ahşap Bacaklar Pembe

Gyma Accent Boş Sandalye Tekli Koltuk Kolsuz w Ahşap Bacaklar Pembe

Ürün Puanı:
₺ 0.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Bunlar, yemek odanızı dekore etmek ve size harika bir oturma deneyimi sunmak için mükemmel olan yepyeni boş sandalyelerimizdir. Asil ve zarif görünüm onları yemek odanıza, oturma odanıza, restoranınıza, kafenize, şirketinize vb. Sığdırır. Yüksek kaliteli malzemeler ve masif kauçuk ahşap ayaklar, bunları yıllarca zarar görmeden kullanabilmenizi sağlar. Yumuşak döşemeli koltuk ile üzerlerine oturduğunuzda ekstra rahatlık kazanacaksınız. 2 Parçalı boş sandalyelerimiz her eve harika eklemelerdir. Onları satın almaktan çekinmeyin!Özellikler : Set 2 sandalye içerir. Asil ve zarif görünüm, herhangi bir dekor temasıyla mükemmel uyum sağlar. Masif kauçuk ahşap ayaklar, 250 lbs'ye kadar destekleyecek kadar güçlüdür. Ekstra stabilite ve zemin renginizi korumak için kaymaz ayaklarla : Mavi. Malzeme : Kauçuk Ahşap, Kadife Kumaş, Sünger. Genel Boyut : 21.5 ’x 27’ x 30.5 " (Ux Gx Y). Koltuk Boyutu : 19.5 "X19.5 " (UXG). Net Ağırlık : 17 lbs. Ağırlık Kapasitesi : 250 lbs. Paket içeriği : . 2 X Kadife Boş Sandalye. 1 X Talimat Yumuşak döşemeli koltuk ve sırt, üstün süngerle doldurun. Oturma odası, yatak odası ve diğer yerler için mükemmeldir. Talimatlara göre montajı kolaydır.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Willisville Varil Sandalye

₺ 3.33

Bu oturma odası sandalyesi, yuvarlanmış kollar ve elle tutturulmuş kalaylı tırnak başı süslemesiyle vurgulanmış düğmeli püsküllü bir chesterfield tasarımına sahiptir Yuvarl

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.