• Yeni Kız
Egzotik Stenografi Kedi Mutlu Noeller Paspas

Egzotik Stenografi Kedi Mutlu Noeller Paspas

Ürün Puanı:
₺ 35.98

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Ailenize ve arkadaşlarınıza tam renkli bu Sanat Eseri matı ile hoş geldiniz. Bu eylem, hemen hemen her hava koşulunda tutma özelliğine sahip paspası destekledi. Üst tabaka, paspasın üzerinde gördüğünüz görüntü ile boyanmış bir polyester keçedir. Sonraki birkaç katman paspasa stabilite kazandırır ve paspasın alt kısmı kaymayı önlemeye yardımcı olmak için damgalanmış kauçuktur. Bu kapı paspası yaklaşık 24 inç x 36 inç boyutlarındadır ve birçok katmanı bir arada tutmak için siyah bir ciltleme bandına sahiptir. Üst tabaka, paspasın üzerinde gördüğünüz görüntü ile boyanmış bir polyester keçedir. Sonraki birkaç katman paspasa stabilite kazandırır ve paspasın alt kısmı kaymayı önlemeye yardımcı olmak için damgalanmış kauçuktur. Bu paspası temizlemek için bir su hortumuyla hortumlayın veya bir Elektrikli Yıkayıcı kullanın. Köpük üreten herhangi bir temizleyici kullanmayın.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

İmparatorluk Paspası, 36 72

₺ 37.98

Görkemli, dramatik bir görünüm için ekstra büyük olan bu çarpıcı monogramlı paspas, ayakkabıları temizleyen dayanıklı, yoğun bir lif olan doğal hindistan cevizinden yapılm�

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.