• Yeni Kız
Kilim Vardan Geometrik Yün Alan Kilim, Gri Fildişi, 8' 10'

Kilim Vardan Geometrik Yün Alan Kilim, Gri Fildişi, 8' 10'

Ürün Puanı:
₺ 68.96

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Kilim Halı Koleksiyonu. Yerli Düz Dokuma Halılar. Yerli düz dokuma halılardan oluşan Kilim Koleksiyonu, Orta Doğu'dan Orta Asya'ya göçebe halkların kullandığı ince dokuma geleneklerini sergiliyor. Kabile esintili halı tasarımları, çağdaş duyarlılıklar ve dekoratif tercihler için yeniden tasarlandı. Her Kilim halısı, zemin için benzersiz, gündelik sanat eserleri yaratmak için saf yün ve sayısız desen, şekil ve çarpıcı renk kullanılarak elle dokunur. Renk : Gri/Fildişi. Boyut : 8 'x 10'. Hindistan'da Düz Dokuma. Kazık Yüksekliği : 0,5 inç. Kaymayı ve kaymayı önlemeye yardımcı olmak için destek yok, halı pedi (ayrı satılır) önerilir. % 100 Yün. Herhangi bir oda için şık bir ek. Yaşam tarzı fotoğraflarındaki aksesuarlar dahil değildir. Yeni yün halılar, nasıl yapıldıklarının doğal bir sonucu olarak dökülür; çırpıcı çubukları olmayan düşük basınçlı bir elektrikli süpürge kullanarak ilk birkaç hafta boyunca haftada 1-2 kez yeni bir yün halıyı vakumlayın; kazık yönünde vakumlayın, ona karşı değil; gevşek uçları veya başıboş halkaları çekmeyin, klipsleyin onları çıkarmak için makasla. Düzenli olarak vakumlayın (tercihen çırpıcı çubukları olmayan) ve lekeyi temizleyin; Çıkarılması zor lekeler için profesyonel halı temizliği önerilir; Halılarınızı 3-6 ayda bir döndürmek, yaya trafiğinden ve mobilya ağırlığından kaynaklanan düzensiz aşınmaya karşı koruma sağlayacaktır. Yığınların düzleşmesini önlemek için ağır mobilyaların bacaklarının altında halı koruyucuları kullanın. Alan halınızdaki renklerin zamanla solmasına neden olacağından doğrudan güneş ışığından kaçının; Mümkün olduğunda alan halınızı doğrudan güneş ışığından uzak tutun. Anında bir dekorasyon makyajı için bu alan halısı, bir odayı karakter ve stille yenilemenin en kolay ve en moda yollarından biridir. Lütfen dikkat : Web sitemizdeki resimler ve ürün boyutları mümkün olduğunca doğrudur. Bilgisayar monitörlerindeki farklılıklar nedeniyle, bazı halı renkleri biraz değişebilir. Uzunluklar ve genişlikler yayınlanan boyutlardan farklı olabilir. Size kesin bir ölçüm sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz, ancak lütfen bazı varyasyonların olduğunu unutmayın. Desenler seçilen şekle ve boyuta göre biraz değişebilir. Halınızın paketlenmesi ve nakliyesi geçici kırışıklıklara neden olabilir; bu yüzey dalgaları kusur veya hasar değildir ve yavaş yavaş geri çekilir; geri yuvarlanma veya ters yuvarlanma, alan halınızdaki kırışıklıkları gidermenin en hızlı ve en kolay yoludur; Halınızın yerleşmesi için yeterli zaman tanıyın, bu kırışıklıklar ve dalgalar normalde düzleşir dışarı. Birden fazla renk ve boyutta mevcuttur. Halıdan halıya kullanım için, koruma için aralarına bir tutma pedi yerleştirmenizi öneririz.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Bliss Kilim Vlad Alan Kilim

₺ 2.67

Bu çağdaş alan halısı ile her stile sanatsal bir hava katın Bu desen, parlak tonların yıkanmasında uyarıcı bir suluboya etkisine sahiptir Mandalina, derin su, kıpkırmızı, kana

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.