• Yeni Kız
Carolines Hazineleri KJ1137PTHD Keeshond Çift Tutacak 7.5HX7.5W, çok renkli

Carolines Hazineleri KJ1137PTHD Keeshond Çift Tutacak 7.5HX7.5W, çok renkli

Ürün Puanı:
₺ 1.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Carolines Hazineleri KJ1137 PTHD Keeshond Çift Saksı Tutacağı 7.5 HX7.5 W, çok renkli Saksı Tutacağı Çifti. Mutfak dekorunuza uyacak bir çift tencere Tutacağı. bunlar kalın ve işlevseldir. Tam renkli sanat eseri, sıcak yastığın ön polyester kumaşını süslüyor ve siyah bir süslemeyle vurgulanıyor. Bunları Şükran Günü veya Noel masa manzaranız için bir trivet olarak kullanın. Yalıtımlı kumaşla doldurulmuş ve dayanıklılık için kapitone edilmiştir. Bu renkli tencere tutucular, en sevdiğiniz ev aşçısı veya yönetici şefiniz için harika bir hediye olacaktır. Her tencere tutucusu yaklaşık 7 1/2 inç x 7 1/2 inç boyutlarındadır. Asılı bir sekme dahildir. Bir çift Tencere Tutacağı.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Senaryo XOXO Mutfak Havlusu

₺ 1.67

Bu Sevgililer Günü mutfak havlusu her ev için mükemmeldir! Bu 15 "x 25 " Mutfak Havlusu% 100 BCI Pamuktan yapılmıştır Bu sezon kendinize bu eğlenceli ve sevimli Sevgililer Günü ba

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.