• Yeni Kız
Caddy ile Serin Mason Kavanoz T Lite Tutucuların Elemanları Seti

Caddy ile Serin Mason Kavanoz T Lite Tutucuların Elemanları Seti

Ürün Puanı:
₺ 3.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Bu Pfaltzgraff Mason Kavanoz Tealight Caddy, Ev Dekorunuza Harika Bir Katkı Sağlayacaktır. Sadece Deniz mavisi ile kullanım içindir. Mum Dahil Değildir. İçecek olarak kullanmak için değil. Camdan yapılmış. Önlemler 8.07 X8.66 X11.42 İnç. Mason Kavanoz Tealight Caddy. Sadece Deniz mavisi ile kullanım içindir. Mum Dahil Değildir. İçecek olarak kullanmak için değil. Camdan yapılmış. Önlemler 8.07 X8.66 X11.42 İnç. 200 yılı aşkın bir süredir Pfaltzgraff markası, ev için mevcut en kaliteli seramik ürünlerle ilişkilendirilmiştir. Şirket, basit çanak çömlek, tuz sırlı seramik kaplar ve hatta saksılar üreten mütevazı büyüklükteki bir çömlek dükkanından yemek takımı, içecek takımı, seramik aksesuar, hediyelik eşya, sofra takımı ve diğer ürünlerin en tanınmış tasarımcıları ve pazarlamacılarından biri haline geldi. Pfaltzgraff, işçilik, kalite ve hizmette uzun süredir devam eden bir mükemmellik geleneğine sahiptir. Bugün, daha önce hiç olmadığı gibi ve başka hiçbir yerde olmadığı gibi, bu gelenek, en iyi ev markalarında bulunan en iyi, en geniş ev ürünleri çeşitliliğine kadar uzanmaktadır. Müşterilerine duyarlı olma ve ürünlerini ve politikalarını sürekli değişen ihtiyaçlarına uyarlama konusundaki bu bağlılık, Pfaltzgraff'ın neredeyse iki yüzyıl boyunca gelişmesini sağlamıştır. Caddy ile 4 7 inç Serin Mason Kavanoz T Lite Tutucuların Elemanları Seti : 5152307.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Tasarımcı Şarap Tote Çanta

₺ 1.00

Epikürcü Tasarımcı Şarap Çantası, en sevdiğiniz şişe şarap veya şampanyayı yanınızda getirmenin şık yoludur Bu yüksek kaliteli şarap taşıyıcı bir çanta olarak ikiye k

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.