• Yeni Kız
Kız Çocuk Baskılı Örgü Kot Şort

Kız Çocuk Baskılı Örgü Kot Şort

Ürün Puanı:
₺ 25.96

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Bu 4 Temmuz'u küçük kızınızla bu kızların kot şortlarıyla doğru şekilde kutlayın. İster oyun alanında ister uzanıyor olsun, onu rahat ettirmek için sadece streç miktarı olan yumuşak pamuklu bir kumaştan yapılmışlardır. Dantelli dış ve Amerikan'dan ilham alan tasarım, onu öne çıkarırken, iki kullanışlı ön cep, havai fişek gibi zıplarken küçük eşyaları güvende tutar. Çocuğunuz için mükemmel çifti bulabilmeniz için çeşitli renklerde mevcut olan bu şortları sahte bir sinek kapatma ve kapalı elastik kemer tamamlar. Girls 'Americana Baskılı Örgü Kot Şort : % 69 pamuk,% 27 polyester,% 4 spandeks. Dantel dış. Kot şort. Amerikan'dan ilham alan tasarım. Ön cepler. Kapalı elastik bant. Sahte sinek kapanışı. Çeşitli renklerde mevcuttur. Tersyüz yıkayın, benzer renklerle makinede soğuk yıkayın, gerektiğinde sadece klorsuz ağartıcı kullanın, düşük, düşük demirle kurulayın.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Kızların Yumuşak Şortları

₺ 3.33

Bu Soluk Glory Girls Yumuşak Şortları, ultra yumuşak suni ipek malzemeden üretilmiştir ve benzersiz bir görünüm için etek boyunca minik ponponların tığ işi detaylarıyla tamaml

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.