• Yeni Kız
Levi Strauss & Co.'nun imzası. Kızlar Sıkıntılı Etek Kot Kot Şort, 5-18 Beden

Levi Strauss & Co.'nun imzası. Kızlar Sıkıntılı Etek Kot Kot Şort, 5-18 Beden

Ürün Puanı:
₺ 2.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Harika bir çift kesim elde etmek için en sevdiği kot pantolonunu feda etmek zorunda değil. Levi Strauss & Co.'nun imzası. Kızların Yüksek Kesimli Şortları, 4 inçlik iç dikişin alt kısmında yüksek, geniş bir koltuğa ve klasik yıpranmış bir eteğe sahiptir. Otantik, 5 cepli stil, giymek istediği her şeyle uyumludur. Yumuşak, esnek kumaş, sıcak hava maceralarına devam ederken onunla birlikte hareket eder. Kot Şort. İkonik Streç (Süper Streç). Yüksek bel. 4 "İç dikiş. Fermuar çek. 5-Cep Stili. % 66 Pamuk,% 33 Polyester,% 1 Elastan. Makine Yıkama. Daha fazla stil, daha sürdürülebilir. Bu ürün, sürdürülebilir şekilde üretilmiş standartlarımızdan birini veya birkaçını karşılar. Daha fazla bilgi edinmek için sürdürülebilir stil mağazamızı ziyaret edin : https : //www ./ cp / sürdürülebilir stil mağazası / 7552000.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Kızların Yumuşak Şortları

₺ 3.33

Bu Soluk Glory Girls Yumuşak Şortları, ultra yumuşak suni ipek malzemeden üretilmiştir ve benzersiz bir görünüm için etek boyunca minik ponponların tığ işi detaylarıyla tamaml

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.