• Yeni Kız
Güneş Sıfır Nolan Enerji Verimli Karartma Grommet Tek Perde Paneli, 54 108

Güneş Sıfır Nolan Enerji Verimli Karartma Grommet Tek Perde Paneli, 54 108

Ürün Puanı:
₺ 1.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Gümüş grilerdeki Sun Zero Nolan Perde Paneli, herhangi bir yaşam alanına modern bir incelik katar. Çapı 1,5 "e kadar olan standart perde çubuklarına kolayca asmak için yerleşik metal rondelalarla donatılmıştır. Sun Zero Blackout teknolojisi, dış ışığın çoğunu engeller, dış gürültüyü% 25'e kadar azaltır ve pencerelerinizden kaybedilen enerjiyi% 25'e kadar azaltır. Konfor, yaz sıcağını ve kış soğukluğunu evinizden uzak tutmaya yardımcı olan termal özelliklerle optimize edilmiştir. Daha fazla mahremiyet için oturma odanıza veya daha sessiz, daha kesintisiz bir uyku için yatak odanıza asın. 54 "genişlik x 108 " uzunluk ölçülerinde ayrı paneller olarak satılır. İstediğiniz boyut ve miktarı seçmeden önce dikkatlice ölçün. Makine nazik döngüde soğuk yıkayın. Gerektiğinde klorsuz ağartıcı kullanın. Gerektiğinde soğuk bir ütü kullanarak kısık ateşte kurulayın. Karartma teknolojisi, gizliliği artırırken istenmeyen ışığın çoğunu engeller. Enerji tasarruflu tasarım, pencerelerinizden kaybedilen enerjiyi% 25'e kadar azaltır. Termal özellikler, yaz sıcağını ve kış soğukluğunu evinizden uzak tutmaya yardımcı olur. % 25'e varan gürültü azaltma, daha sağlam ve kesintisiz bir uyku çekmenize yardımcı olur. Dahili metal rondelalar, 1,5 "çapa kadar perde çubuklarına uyar. Her panel ayrı satılır. (Görüntüde 2 panel bulunur). Perde çubuk dahil değildir. Katmanlama için çift çubuk gerekebilir.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Designart Karartma Perdesi

₺ 1.33

Vintage çiçek perdesindeki bu Mor Mavi ve Beyaz ile evinizin veya ofisinizin herhangi bir odasındaki pencerelerinizi vurgulayın ve güzelleştirin Bu zarif Çiftlik evi perdesi, yüksek

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.