• Yeni Kız
Gates Kalıplı ısıtıcı Hortumu Seçime uyar: 2003- ACURA MDX, 2012- TOYOTA SEQUOİA

Gates Kalıplı ısıtıcı Hortumu Seçime uyar: 2003- ACURA MDX, 2012- TOYOTA SEQUOİA

Ürün Puanı:
₺ 0.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Özel uygulamalara uyacak şekilde kalıplanmış Soğutma sıvısı ve ısıtıcı hortumunu Fabrikaya yerleştirir. OEM özelliklerine benzer. Denizcilik uygulamaları için onaylanmıştır. Üst, alt, by-pass, ısıtıcı ve diğer soğutucu hortum uygulamaları için önerilir. Tözellikler ve Faydalar : t t TEAT ve ozona dayanıklı kapak. t t Hortumun arızalanmasının önde gelen nedeni olan elektrokimyasal bozulmaya direnecek şekilde tasarlanmıştır. t t TRE-mühendislik malzemeleri vakum çökmesine karşı dayanıklıdır. Bu, birçok uygulamada iç yaylara olan ihtiyacı azaltır. t t SAE 20 R4 ve 20 R3 Tipi EC Sınıfı D-1 ve D-2 spesifikasyonlarını karşılar. t t ttsıcaklık Derecesi : -40 F ila 275 F (-40 C ila 135 C) soğutucu hortum uygulamalarında Kapılar kalıplı ısıtıcı Hortumu Uyar Seçin : 2003-2005 ACURA MDX 6 silindir 3.5 L 2012-2022 TOYOTA SEQUOİA 8 Silindir 5.7 L ve daha fazlası - kontrol etmek için aracınızı fit widget'ımıza ekleyin.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Crocs Kadın Cleo Sandalet

₺ 3.33

Crocs Cleo Sandalet ile her mevsime stil katın Çift yastıklı ayak tabanı ve güvenli çift askılı tasarımı ile günün sonunda ayaklarınızın nasıl hissettiğini seveceksiniz...

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.