• Yeni Kız
Ticari Marka Güzel Sanatlar mı?bulutlu Bir Gün' Robert Farkas'ın Tuval Sanatı

Ticari Marka Güzel Sanatlar mı?bulutlu Bir Gün' Robert Farkas'ın Tuval Sanatı

Ürün Puanı:
₺ 0.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Altın süslü bir çerçevede akrilik altında bir giclee baskısı. Giclee (jee-clay), müze kalitesinde güzel sanatlar reprodüksiyonları oluşturmak için gelişmiş bir baskıresim sürecidir. Baskıyı korumak için şeffaf bir akrilik kaplama eklenir. Parça tamamen profesyonel çerçeveciler tarafından monte edilir ve asılmaya hazır hale gelir. Ticari Marka Güzel Sanatlar mı?bulutlu Bir Gün' Robert Farkas'ın Tuval Sanatı : Sanatçı : Robert Farkas. Konu : Hayvanlar. Stil : Çağdaş. Ürün Tipi : galeri sarılı tuval sanatı. Asılmaya hazır, galeriye sarılmış bu sanat eseri, bulutların, dağların gerçeküstü bir görüntüsüne ve bir kişinin kafasının siluetini oluşturan döner bir merdivene sahiptir. Giclee (jee-clay), yüksek kaliteli güzel sanatlar reprodüksiyonları oluşturmak için gelişmiş bir baskı işlemidir. Giclee baskıresiminin sağladığı ulaşılabilir mükemmellik, reprodüksiyonu orijinal parçadan neredeyse ayırt edilemez kılar. Sonuç, Giclee'nin galeriler, müzeler ve özel koleksiyoncular tarafından geniş çapta kabul görmesidir. Galeri sargısı, bir sanatçının tuvalini, tuvalin kenarlarını saracak ve gizli, ahşap bir çerçeveye sabitlenecek şekilde gerdirme yöntemidir. Bir tuvali germek ve hazırlamak için bu yöntem, bitmiş resmin çerçevesiz bir sunumuna izin verir.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Hansa Oyuncakları - Pelikan

₺ 79.98

Hansa Oyuncakları Pelikan, 11 inç Bunları harika tuttuğunuzda??hayat gibi mi?? hayvanlar, Hansa'nın tasarıma, özel kumaş seçimine, kesmeye, dikmeye, doldurmaya, göz yerleştirmey

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.