• Yeni Kız
Greendale Ev Modası 18 18 Salsa Yuvarlak Dış Mekan Sandalye Minderi

Greendale Ev Modası 18 18 Salsa Yuvarlak Dış Mekan Sandalye Minderi

Ürün Puanı:
₺ 303.98

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Greendale Home Fashions'ın bu 2 yuvarlak sandalye minderi seti ile dış mekan oturma alanınıza hem konfor hem de stil katın. Yoğun bir elyaf dolgu parçası, bu yastığa pürüzsüz bir yüzey verir ve daha tutarlı bir konfor için herhangi bir kaymayı ortadan kaldırır. Dayanıklı dış mekan polyester kumaşımız solmaya karşı dayanıklıdır, suyu, lekeleri ve dökülmeleri iter ve çok çeşitli renk ve desenlerde mevcuttur. Koordineli bir görünüm için diğer Greendale minderler ve yastıklarla birlikte kullanın. Yastıklarımızın ömrünü uzatmak ve güzel görünmelerini sağlamak için, kullanılmadığında içeride veya kapalı olarak saklamanızı öneririz. İki adet 18 "x 18" yuvarlak sandalye minderi içerir. Kırmızının parlak katı tonu. Ağır hizmet tipi dış mekan polyester kumaşı suya, lekelere ve solmaya karşı dayanıklıdır. Tutarlı konfor için yoğun elyaf dolgu parçası. Eşleşen kordon süslemeli kutu tarzı kenar. 2 ip bağı, minderleri mobilyalara güvenli bir şekilde tutturur. Tersinir tasarım.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Hansa Oyuncakları - Pelikan

₺ 79.98

Hansa Oyuncakları Pelikan, 11 inç Bunları harika tuttuğunuzda??hayat gibi mi?? hayvanlar, Hansa'nın tasarıma, özel kumaş seçimine, kesmeye, dikmeye, doldurmaya, göz yerleştirmey

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.