• Yeni Kız
Manor Park Açık Havada Yükseltilmiş Akasya Ahşap Bank - Kahverengi

Manor Park Açık Havada Yükseltilmiş Akasya Ahşap Bank - Kahverengi

Ürün Puanı:
₺ 1.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Manor Park'ın yanındaki bu dış mekan tezgahı da dahil olmak üzere kurulmuş bir veranda oluşturduğunuzda mahallenin en havalı evi olun. Barbekünüzde daha fazla arkadaşınızı ağırlamak için bir masaya çekin veya samimi bir yıldız gözlem deneyimi için kamp ateşinin yanına yerleştirin. Tahta üst ve sade siluet, herhangi bir veranda mobilya koleksiyonuna çekici bir ektir. Masif akasya ağacından yapılmış bu bahçe bankı, arka bahçenizde uzun yıllar dayanacak şekilde yapılmıştır. Tarz zevkinize en uygun birkaç renk arasından seçim yapın. Ambalajlı Boyutlar : 7 "Y x 55" L x 16" W. Montajlı Boyutlar : 18 "Y x 53" L x 14 " W. Malzemeler : Masif akasya parke. Montaj : Basit montaj gereklidir. Kahverengi lekeli kaplama. Dikdörtgen veranda tezgahı. Komple bir set için eşleşen dış mekan sandalyeleri ve masa ile eşleştirin. Hava koşullarına dayanıklı. Rengini korumak için gerektiği kadar tik yağı uygulayın. Aşırı sıcaklıklara maruz kalmak önerilmez.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Sona 'Fantasia' Tuval Sanatı

₺ 2.00

Artist : Sona Subject : Abstract Style : Modern and Contemporary Product Type : GalleryWrapped Canvas Art A Bu asılmaya hazır, galeriye sarılmış sanat eseri, soyut bir renk ve doku keş

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.