• Yeni Kız
Hıristiyan Sanat Hediyeler kadın Moda İncil Kapak Mübarek Bir Yeremya 17:7, Mor Çiçek Fau Deri, Orta

Hıristiyan Sanat Hediyeler kadın Moda İncil Kapak Mübarek Bir Yeremya 17:7, Mor Çiçek Fau Deri, Orta

Ürün Puanı:
₺ 2.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Kutsanmış Mor Çiçek, İncil'iniz için şık bir koruma sağlarken, bir suni Deri Moda İncil Örtüsü huzur duygusu taşır. . İncil kasasını oluşturmak için mor suni deri kullanılır ve omurgada görülür. Ön ve arka panellerdeki iki kayma cebi, mor bir arka plana karşı tam renkli bir çiçek baskısına sahiptir. Ön paneldeki küçük krem renkli aplike suni deri yama, mor folyo harflerle duyguyu içeriyor.Rab'be güvenen ne yücedir. Yeremya 17 : 7. Omurgadaki ekli suni deri düz tutma kolu, İncil kapağının kullanım sırasında tamamen açılmasını sağlar. Gümüş metalden çapraz oyulmuş bir fermuar, İncil'i korumak ve gevşek kağıtların düşmesini önlemek için kapağı güvenli bir şekilde kapatır. Ön ve arka panellerdeki 2 kayma cebi, notları ve küçük defterleri saklamak için kullanışlıdır. İncil kasasının içinde, iki kalem halkası hem kalemi hem de fosforlu Mor Suni Deriyi rahatça taşımanıza olanak tanır. Tam renkli Çiçek Tasarımı. Kutsanmış Koleksiyon. Düz Taşıma Kolu. 2 Dış Kayma Cepleri. Gümüş çapraz oyulmuş fermuar çekme. 2 Kalem Döngüsü. Orta ve Büyük olarak mevcuttur. İncil Kapağı Boyutlandırma Tablosu için Resim Karuseline bakın.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

HAYALETLER KLASİK SARILMAK

₺ 0.67

Bu eğlenceli, şenlikli pencere tutunmalarıyla Cadılar Bayramı sezonu için pencerelerinizi veya aynalarınızı giydirin En yüksek kalitede yapılmış, güvenlik açısından test edi

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.