• Yeni Kız
Pat Saunders'ın Marka Güzel Sanatlar 'Gangbusters' Tuval Sanatı-Beyaz

Pat Saunders'ın Marka Güzel Sanatlar 'Gangbusters' Tuval Sanatı-Beyaz

Ürün Puanı:
₺ 191.26

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Sanatçı : Pat Saunders-White Subject : Animals Style : Modern & Contemporary Product Type : Galeriye Sarılmış Tuval Sanatıbu asmaya hazır, galeriye sarılmış sanat eseri, iki tüylü beyaz köpek ve iki kedinin portresini içeriyor.Giclee (jee-clay), yüksek kaliteli güzel sanatlar reprodüksiyonları oluşturmak için gelişmiş bir baskı işlemidir. Giclee baskıresiminin sağladığı ulaşılabilir mükemmellik, reprodüksiyonu orijinal parçadan neredeyse ayırt edilemez kılar. Sonuç, Giclee'nin galeriler, müzeler ve özel koleksiyoncular tarafından geniş çapta kabul görmesidir. Galeri sargısı, bir sanatçının tuvalini, tuvalin kenarlarını saracak ve gizli, ahşap bir çerçeveye sabitlenecek şekilde gerdirme yöntemidir. Bir tuvali germek ve hazırlamak için bu yöntem, bitmiş resmin çerçevesiz bir sunumuna izin verir. Pat Saunders-Beyaz 'Çete Avcıları' Tuval Sanatı.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Hallmark Doğum Günü Kartı

₺ 2.67

Hallmark markası, tebrik kartları, hediye paketleri ve daha fazlası için en iyisi olarak kabul edilmektedir Hallmark, 100 yılı aşkın bir süredir müşterilerinin günlük anları da

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.