• Yeni Kız
Easy Street Peyton Kadın Kaymaya Dayanıklı Oxford İş Ayakkabısı ile Kolay İşler

Easy Street Peyton Kadın Kaymaya Dayanıklı Oxford İş Ayakkabısı ile Kolay İşler

Ürün Puanı:
₺ 3.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Takıp çıkarmanızı sağlayan eşsiz bağlama sistemi ile Easy Works "Peyton" ile tam konfor içinde çalışmaya başlayın. Elastik, size mükemmel bir uyum sağlamak ve yürürken hareket etmek için gün boyu gerginliğini korur ve ayağınızdaki baskıyı azaltır. Garantili bir yumuşaklık hissi için cömertçe yastıklı ve rahat triko astarlı. Kaymaya / yağa dayanıklı dış taban, yüzeyi tutan ve sıvıları uzaklaştıran dokulu kauçuk uçlara sahiptir. Destekleyici iç taban, tüm gün kullanım için stres azaltma teknolojisine sahip darbe emici bir kemer çerezine sahiptir. 1.75 " topuk. Çıkarılabilir anti-mikrobiyal ayak tabanı. Kaymaya Dayanıklı ve Yağa Dayanıklı Dış Taban. Özel Easy Motion Pro-Konfor Sistemi. Darbe emici kemer desteği.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Bella Vita Pompaları Tanımla

₺ 1.67

Kusursuz zarafeti ve muhteşem stili ile Define by Bella Vita, gardırobunuzu süslemek için mükemmel bir klasik pompadır Modern, sivri uçlu ve esnek, hafif bir taban, bunları hem şık

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.