• Yeni Kız
Journee Koleksiyonu Bayan Sanzi Geniş Genişlik Konfor Astarı İçinde Zip Blok Topuk Patik

Journee Koleksiyonu Bayan Sanzi Geniş Genişlik Konfor Astarı İçinde Zip Blok Topuk Patik

Ürün Puanı:
₺ 81.16

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Sade ama şık, Journee Koleksiyonundan Sanzi bootie. Bu dekolteli tarz, yumuşak vegan deri saya ve ayak bileklerindeki fermuarlarla tamamlanan klasik bir badem buruna sahiptir. Konik pompa topuğu, geniş genişlikte ayak tabanı ve rahat iç taban, rahat bir kaldırma sağlar. Journee Collection'da patiklerimiz, kızlarla eğlenceli bir geceye kadar ofiste olduğunuz zamanlar için mükemmel olan o rahat ama şık görünümü size verecektir. Topuk Yüksekliği : 3 inç. Topuk Tipi : Blok Topuk. Platform Yüksekliği : 1/2 inç. Şaft Yüksekliği : 4 inç. Üst Çevresi : 10 inç. Ayakkabı Genişliği : Geniş. Kapatma Türü : İç Fermuar. Ayak Stili : Badem. Astar : Suni Deri. Üst Malzeme : Faux Süet. Dış Taban Malzemesi : Suni Süet üzeri Sentetik. Ayak tabanı : Konfor. Tüm ölçümler yaklaşıktır ve 6 beden kullanılarak alınmıştır. Ölçümlerin boyuta göre biraz değişebileceğini lütfen unutmayın. Botlar. Ayak bileği Botları.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Kolay Sokak Aziz Elbise Patik

₺ 70.00

Easy Street tarafından Aziz ile şık bir siluet yaratın Topuklu bir patik bir zorunluluktur ve bunlar sizin isteyeceğiniz şeylerdir Özel bir uyum için üstte süper yumuşak, esnek ne

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.