• Yeni Kız
Lee® Kadın Uzun Kollu Kırpılmış Sherpa Gömlek Ceket

Lee® Kadın Uzun Kollu Kırpılmış Sherpa Gömlek Ceket

Ürün Puanı:
₺ 51.96

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Klasik bir siluete modern bir güncelleme olan Lee®'nin bu Gömlek Ceketi, her gündelik kıyafetle mükemmel uyum sağlayan modaya uygun kırpılmış bir stille konfor ve sıcaklık sunuyor. Yumuşak, orta ağırlıkta bir sherpa kumaştan üretilen bu ceket, nereye giderseniz gidin sizi sıcak tutacaktır. Üç düğmeli bir ön kısım cekete temiz bir görünüm kazandırır, ayrıca büyük boy ön cepler değerli eşyalarınızı saklamak için kullanışlıdır. Damla omuz ve rahat uyum, rahat ve sınırsız bir uyum sağlar. Lee Kadın Kırpılmış Sherpa Gömlek Ceket : Çevrimiçi Özel. % 100 Polyester Sherpa. Önden düğmeli, sivri yakalı. Rahat, büyük beden uyum. Düğme kapaklı büyük ön cepler. Sıcaklık için orta ağırlıklı Sherpa kumaş. Sol cebinde Dokuma Lee® logosu sekmesi. Kıvrımlı şık sırt boyunduruğu. Kolay Bakım/Makine Yıkama Soğuk. İthal S-XXL boyutlarında mevcuttur.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Avıa Kadın Plus Hafif Ceket

₺ 0.33

Avia'nın bu günlük hafif katmanlı ceketi, günler arasındakiler için mükemmeldir Şık özellikleri, bu ceketi birçok farklı durumda giyebilmenizi sağlar Yansıtıcı detay, daha s

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.