• Yeni Kız
Avıa Kadın Yaşam Tarzı Ceketi

Avıa Kadın Yaşam Tarzı Ceketi

Ürün Puanı:
₺ 1.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Gününüzü Avia'nın Yaşam Tarzı Ceketiyle geçirin. Ortalama yağmurluğunuza zarif bir görünüm kazandıran bu ceket, kıyafetinizi gizlemek yerine güzelleştirir. Güncellenmiş imalat, geniş bir başlık, çıtçıtlı yan etek delikleri ve mükemmel uyum için ayarlanabilir bir kemer bungee ile birlikte kuru ve sıcak kalmanızı sağlar. Su itici teknolojiyle tamamlanan bu ceket tüm tabanlarınızı kaplar. Malzeme : % 51 Polyester /% 49 Geri Dönüştürülmüş Polyester. Bakım : Makinede yıkanabilir. Menşe ülke : İthal. Boyut : Model 5’10 ”ve S beden giyiyor. Ağırlık : Hafif. Uzunluk Kalça uzunluğu; uzun çizgi silueti. Yaka : Ekli başlık; yüksek yaka. Kapatma : Zip ön. Kollu : Uzun kollu. Cepler : İki yan dikiş cebi. Özellikler : Ayarlanabilir kemer bungee; kol deliğinde boru detayı; suya dayanıklı malzeme. Avia'dan Kadınlar için Yağmurluk.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Avıa Kadın Plus Hafif Ceket

₺ 0.33

Avia'nın bu günlük hafif katmanlı ceketi, günler arasındakiler için mükemmeldir Şık özellikleri, bu ceketi birçok farklı durumda giyebilmenizi sağlar Yansıtıcı detay, daha s

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.