• Yeni Kız
nuLOOM Taryn Fas Pırlanta Kapalı Açık Alan Halısı, 5' 8', Gri

nuLOOM Taryn Fas Pırlanta Kapalı Açık Alan Halısı, 5' 8', Gri

Ürün Puanı:
₺ 3.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Yumuşak renk, modern tasarım ve çok yönlülük, bu güzel makine yapımı iç / dış mekan halısı ile artık sizindir. Dayanıklı sentetik malzemeler kullanılarak üretilen bu halı, nihai konfor için ayaklarınızı yumuşatır ve bunları iç mekanda veya dış mekanda kullanmaya karar verseniz de mükemmel bir ortam yaratabilir. Yüksek-alçak tasarıma sahip nötr bir renk şeması, bunu mevcut dekorlarınızdan herhangi biriyle eşleşen ideal halı yapar. Evcil hayvan dostu ve temizlemesi kolay alan halılarımızla evde zamanınızın tadını çıkarın. nu LOOM Taryn Fas Pırlanta İç / Dış Mekan Halısı. Makine Yapımı. Türkiye'de üretilmiştir. Malzeme : % 100 Polipropilen. Ayar : İç / Dış Mekan. Önerilen Odalar : Yatak Odası, Oturma Odası, Yemek Odası, Koridor, Mutfak, Veranda / Dış Mekan.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Rodos Taş 5' 8' Alan Kilim

₺ 220.00

Bu parçaların titizlikle dokunmuş yapısı dayanıklılığa sahiptir ve dekor alanınıza doğal bir çekicilik katacaktır Türkiye'de Polyesterden üretilmiştir ve Peluş Havlıdır S

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.