• Yeni Kız
nuLOOM Mae Tribal Motifli Makinede Yıkanabilir Alan Halısı, 5' 8', Gri

nuLOOM Mae Tribal Motifli Makinede Yıkanabilir Alan Halısı, 5' 8', Gri

Ürün Puanı:
₺ 108.04

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Şık ve çok yönlü bu kabile makinede yıkanabilir alan halısı, evinizdeki herhangi bir odaya çarpıcı bir katkı sağlayacaktır. Sürdürülebilir kaynaklı, birinci sınıf geri dönüştürülmüş sentetik elyaflardan üretilen bu yıkanabilir alan halısı, düzenli yaya trafiğine dayanacak şekilde üretilmiştir. Makinede yıkanabilir koleksiyonumuz, yoğun yaşam tarzınıza ayak uydurmak için işlevsel ve şıktır. Halınızı yuvarlayın, çamaşır makinesine atın ve işiniz bitti! Evcil hayvan dostu ve temizlemesi kolay alan halılarımızla alanınızı yükseltin. Nuloom Mae Kabile Motifi Makinede Yıkanabilir Alan Kilim. Makine Yapımı. Çin malı. Malzeme : % 100 Polyester. Destek : % 70 TPR,% 30 Polyester. Ayar : Kapalı. Önerilen Odalar : Yatak Odası, Yemek Odası, Oturma Odası, Koridor, Ofis, Mutfak, Banyo, Giriş, Kreş / Çocuk Odası. içerirhiçbiri.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Rodos Taş 5' 8' Alan Kilim

₺ 220.00

Bu parçaların titizlikle dokunmuş yapısı dayanıklılığa sahiptir ve dekor alanınıza doğal bir çekicilik katacaktır Türkiye'de Polyesterden üretilmiştir ve Peluş Havlıdır..

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.