• Yeni Kız
Bruce Foods Konserve Tatlı Patates, oz

Bruce Foods Konserve Tatlı Patates, oz

Ürün Puanı:
₺ 2.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Tatlı Patates, Pişmiş 21 OZ Yeni. Sıcak Pişmiş Tatlı Patatesler, tıpkı ev yapımı gibi eşsiz bir kalite sunar, sadece Bruslar ısıtmaya ve kutudan yemeye hazırdır. Hafif, tamamen doğal aromalar, olduğu gibi servis yapmanıza veya en sevdiğiniz baharatları ve tatları eklemenize olanak tanır. Tatlı patatesin sevgilisi. Süt içerir. 21 oz (1 lb 5 oz) 595 gr Yeni Iberia, LA 70562-1030 Bruce Foods Corp., MCMLV Tatlı Patates, Fırınlanmış. Yeni. Isıtın ve servis yapın! Yenilenebilir enerji ile üretilmiştir. Bruce'un Fırında Pişirilmiş Tatlı Patatesleri, tıpkı ev yapımı gibi eşsiz bir kalite sunar, sadece Bruce'lar teneke kutudan ısıtmaya ve yemeye hazırdır. Hafif, tamamen doğal aromalar, olduğu gibi servis yapmanıza veya en sevdiğiniz baharatları ve tatları eklemenize olanak tanır. Tatlı patatesin sevgilisi.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

SueBee Tatlım, oz

₺ 25.98

Bal, Yonca, Şişe 24 OZ Premium Bize A sınıfı süslü beyaz saf bal ABD Bal Arısı Tozlaşma Tarımını Destekleyin Beslenme Bilgisi için Şunu Yazın : Genel Ofis : Sioux City, Iowa

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.