• Yeni Kız
Amerika Mobilyaları Alivia Dolgulu Yemek Sandalyeleri - 2'li Set, Bej

Amerika Mobilyaları Alivia Dolgulu Yemek Sandalyeleri - 2'li Set, Bej

Ürün Puanı:
₺ 193.98

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Bu enfes yemek sandalyesinin yastıklı minderine inin ve bu parçanın sunduğu görkemli konforun tadını çıkarın! Sırtlık dış çerçevesi, tasarıma ince bir çekicilik katan hafif eğimli bir tepeye sahiptir. Yastıklı koltuk minderi ve yumuşak sırtlık, sağlam ahşap çerçeve ile kolayca desteklenen daha rahat bir oturma seçeneği yaratır. Her ön ayağın alt kısmındaki yivli bir detay, tüm parçayı şık bir şekilde birbirine bağlayan son bir son dokunuş yaratır. Amerika Mobilyaları Alivia Dolgulu Yemek Sandalyeleri - 2'li Set, Bej Şunları içerir : İki (2) yemek sandalyesi. Stil : Çağdaş. Bitiş : Tel Fırçalanmış Kahverengi, Bej. Malzeme : Kumaş, masif ahşap, Ahşap Kaplama. Genişletilmiş konfor için yastıklı kumaş koltuk. Daha fazla görsel ilgi için ön ayaklar boyunca oyulmuş oluk. Yumuşak fildişi kumaşla döşenmiştir. Montaj gerekli. 1 Kutuda gönderilir. Boyutlar ve Ağırlıklar : Genel boyutlar : 19,5 "G x 25" D x 40 "Y. Koltuk yüksekliği (yerden koltuğa) : 19 ". Koltuk derinliği : 17 ". Ağırlık kapasitesi : 225 lbs. Ürün ağırlığı : 37 lbs. Montaj kılavuzunu görüntülemek için buraya tıklayın Eşleşen Koleksiyon 7 parçalı yemek setini satın alın : - 55680689. Furniture of America Hakkında Furniture of America, her zaman arkanızda olan aile dostu olmaktan gurur duyar. Biz sadece bir işten daha fazlasıyız. Müşteri hizmetleri ekibimiz, mutlu bir ev sunmaya adanmış daha büyük bir FOA topluluğunun parçasıdır. Bu yüzden seçimimize göz atın ve evinizdeki her odaya sıcaklık ve karakter davet edin.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Siyah Cyrene Yan Sandalye

₺ 379.98

Cyrene yan sandalyeleri, oturup yemeklerin tadını çıkarmak için görsel olarak çarpıcı bir yer sunar Sandalyeler güzelce taraklanmıştır ve parlak paslanmaz çelik bir çerçeve i

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.