• Yeni Kız
Dorman 382- Soket Kapağı Vidası Sınıfı 8- 1 4- İçeri. 1- Giriş

Dorman 382- Soket Kapağı Vidası Sınıfı 8- 1 4- İçeri. 1- Giriş

Ürün Puanı:
₺ 19.70

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Bu cıvatalar dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilir ve gerekli mukavemet ve uzun ömür sağlamak için korozyon testi yapılır. Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir ürün mühendisleri ve uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından desteklenen 80.000'den fazla ürünle Dorman, Kuzey Amerika'nın her yerinde otomotiv profesyonellerinin, arka bahçe mekaniğinin ve kendin yap uzmanlarının ilk tercihidir. Dayanıklı malzemeler - belirli iplik tolerans standartlarına göre üretilmiştir. Korozyon testi - donanım, korozyon direncini sağlamak için tuz püskürtme testine tabi tutulur. Çok amaçlı kullanışlılık - otomobilden eve kadar çeşitli uygulamalarda kullanılabilir. Güvenilir kalite - Amerika Birleşik Devletleri'ndeki profesyonel mühendislerden ve kalite kontrol uzmanlarından oluşan ekip tarafından desteklenmektedir. Destek mevcut - her Dorman parçası, Dorman'ın ASE Blue Seal Sertifikalı teknik destek ekibi tarafından desteklenmektedir. Ek Özellikler Renk : Siyah.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Merkezli Disk Fren Kaliperi

₺ 377.86

Güvenilir performans için en titiz standartları karşılayacak şekilde yeniden üretilmiştir düzgün çalışmasını ve takılmasını sağlamak için% 100 basınç test edilmiş ve d

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.