• Yeni Kız
Fahişe 705013157RHKR Egzoz Sistemi Kiti Uyar seçin: 1967-CHEVROLET CAMARO

Fahişe 705013157RHKR Egzoz Sistemi Kiti Uyar seçin: 1967-CHEVROLET CAMARO

Ürün Puanı:
₺ 3.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

DSE (Detroit Speed, Inc.) ile kullanım için 1967-69 GM F-Body LT-Swap 3 inç 304 SS Egzoz ile uyumludur.) Alt Şasi Hooker Black Heart, motor takaslarında hızla lider oldu ve Hooker, 5. Nesil GM LT1 / LT4 motorlu 67-69 Camaro / Firebird araçlar için yeni ürünleri duyurmaktan heyecan duyuyor. Yeni Hooker Black Heart LT Takas Egzoz Sistemleri, Detroit Speed Inc. ile kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. ön alt çerçeveler ve süspansiyon. Rezonatörlü veya rezonatörsüz ve doğal veya fırçalanmış yüzeylerde bulunurlar. Sorunsuz bir kurulum ve gittiğiniz her yerde kafaları döndürecek bir ses için doğrudan Hooker Blackheart uzun tüpüne veya orta uzunlukta başlıklara cıvatalanırlar.; Fahişe Blackheart Uzun Tüpüne veya Orta Uzunlukta başlıklara doğrudan uyum. Hooker Blackheart Motor Montaj Braketi Kiti P / N 71221024 HKR ve Şanzıman Travers P / N 71222017 HKR gerektirir. Detroit Hız ve Mühendislik (DSE) Ön alt çerçevesi, direksiyon ve arka süspansiyon için özel olarak tasarlanmıştır. Gücü ve dayanıklılığı en üst düzeye çıkaran 3a €  hafif, 18 ayar, mandrel bükülmüş, 304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Rezonatörlü veya rezonatörsüz ve doğal veya fırçalanmış yüzeylerde mevcuttur. Çift 304 paslanmaz çelik, yüksek akışlı düz susturucu tasarımı. Performansı en üst düzeye çıkarmak ve kabin içi egzoz drone'unu azaltmak için tasarlanmış X Borusu. mukavemet, uzun ömür ve iyi görünüm için% 100 kaliteli el kaynaklı yapı. Maksimum boşluk ve sorunsuz kurulum için tasarlanmış boru geometrisi. Tüm donanım dahil. Üreticinin sınırlı ömür boyu garantisi.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Edelmann Uydurma

₺ 69.98

Ayrı Satılır Bu Ürün Tomkins Tarafından Tasarlanmış ve Üretilmiştir Klasik Görünümü, Doğru Renk Kombinasyonları ve Malzemeleri ile Her Durumda Olduğu Kadar İşe Yarıyor...

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.