• Yeni Kız
Ankraj Motor Montajı

Ankraj Motor Montajı

Ürün Puanı:
₺ 3.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Marka Açıklaması : Anchor Industries, motor ve şanzıman bağlantıları ve diğer ilgili otomobil parçaları ile 1933'ten beri motor ve şanzıman bağlantılarında tanınmış bir isimdir.Motor Montajımotor Montajımotor Montajları OEM kalitesi, performansı, mükemmel uyumu, şekli ve işlevi sağlar. Motor yuvasının amacı, motoru şasi üzerinde desteklemek ve titreşimi ve gürültüyü yankılanmadan aracın geri kalanına kadar azaltmaktır. Ankraj, mükemmel direnç ve yaşlanma karşıtı sağlamak için motor bağlantılarında hem doğal hem de gelişmiş SBR kauçuklar kullanır ve uygulama başına sertlik testine tabi tutulur. Sertleştirilmiş çelik ve metalden kauçuğa yapışmayı sağlayan özel bir bağlayıcı madde kullanarak, Ankraj motor bağlantıları, motor bağlantılarınızı değiştirirken mükemmel bir seçim olacak şekilde yapılmıştır. - 2007-2008 Hyundai Tiburon Pozisyonu = Ön Sağ //| 2007 Hyundai Tiburon Pozisyonu = Ön Sağ ||| 2003-2008 Hyundai Tiburon Pozisyonu = Ön Sağ; Şanzıman Kontrolü = Standart Hem SBR (Stiren Bütadien) hem de doğal kauçuk, aracınız için maksimum ömür ve performans sağlamak için iyi aşınma direnci ve yaşlanma stabilitesi sağlar. Kauçuktan metale üstün bir bağ sağlamak için Ankraj, özel bir Kemlok bağlayıcı madde kullanır. Aracın uygulama gereksinimlerine bağlı olarak, tüm kauçuk belirli Durometre ölçümlerine göre ölçülür. Isıl işlem görmüş 5. sınıf cıvatalara sahip sertleştirilmiş çelik bağlantı elemanları ile tasarlanmıştır. Sarsıntıyı ve gürültüyü azaltmak için araba motorunu destekler.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Yedek ışık anahtarı

₺ 17.78

FAE yedek ışık anahtarı FAE satış sonrası yedek ışık anahtarı, aracınız için ideal yüksek kaliteli yedektir Yedek ışık Anahtarı, aracınız geri vitesdeyken geri vitesleri

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.