• Yeni Kız
Autotecnica DG Sürgülü Kapı Silindiri Düzeneği

Autotecnica DG Sürgülü Kapı Silindiri Düzeneği

Ürün Puanı:
₺ 262.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Autotecnica, frenleme, soğutma, aktarma organları, elektrik, motor, yakıt, HVAC, direksiyon ve süspansiyon kategorileri dahil olmak üzere çok çeşitli Asya ve Kuzey Amerika binek otomobilleri ve kamyonları için yüksek kaliteli satış sonrası parçalar sunar. ISO / TS 16949 KYS spesifikasyonlarına tam olarak uygun olarak üretilen ve etkileyici iki yıllık, sınırsız kilometre garantisi kapsamındaki Autotecnica akıllıca bir seçimdir.İster kendin yap meraklısı olun, ister OEM özelliklerini karşılayan yedek parçalara ihtiyaç duyan profesyonel bir teknisyen olun, Autotecnica pahalı "Orijinal" bileşenlere mükemmel bir alternatiftir. Autotecnica DG0816325 Sürgülü Kapı Makarası Düzeneği.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Orijinal Pencere Regülatörü

₺ 0.67

Elektrik Motoru Olmayan Orijinal Elektrikli Cam Regülatörü Orijinal Cam Regülatörü, araç üreticisi tarafından sağlanan aynı performansı ve kaliteyi garanti eden doğrudan oturan

Isı Shrink boru

₺ 69.98

Bu pakette sekiz farklı parça var Bu, boyutunun 1 / 3'üne kadar küçülen yüksek kaliteli bir malzemedir Büzülmeden uzun süre saklanabilir Alev geciktirici kalır ve çok esnektir.

AWP Motor Su Pompası Contası

₺ 320.10

APEX Automobile Parts Inc motor su pompası contası, otomotiv endüstrisinde kalite ve işçilik konusunda ün kazanmıştır Bugün yoldaki hemen hemen her otomobil için motor su pompası

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.