• Yeni Kız
Epson T Fotoğraf Renkli Mürekkep Kartuşu için yeniden üretilmiş Yedek PictureMate Charm PM 225, PictureMate Dash

Epson T Fotoğraf Renkli Mürekkep Kartuşu için yeniden üretilmiş Yedek PictureMate Charm PM 225, PictureMate Dash

Ürün Puanı:
₺ 74.76

Ödenebilirlik
Emre için müsait

LD Ürünleri ile alışveriş yaparken daha da fazla tasarruf edin ve yazdırın! Bu teklife 2 HP CN625 AM Siyah, 1 HP CN626 AM Camgöbeği, 1 HP CN627 AM Macenta ve 1 HP CN628 AM Sarı Yüksek Verimli Mürekkep Kartuşu dahildir. HP Office Jet Pro X451dn, HP Office Jet Pro X451dw, HP Office Jet Pro X476dn, HP Office Jet Pro X476dw, HP Office Jet Pro X551dw, HP Office Jet Pro X576dw ile uyumludur. Perakende ambalajın değişebileceğini ve bu kartuşların yalnızca Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'da satın alınan yazıcılarla çalışacağını lütfen unutmayın. Yeniden üretilmiş yedek baskı sarf malzemelerinin kullanılması yazıcı garantinizi geçersiz kılmaz. HP, yeniden üretilmiş kartuşlarımızı üretmez. Biz yüksek kaliteli baskı malzemeleri LD Ürünleri markasının özel satıcısıyız. Kullanım için Picture Mate Charm PM 225 Picture Mate Dash PM 260 Picture Mate Flaş PM 280 Picture Mate Pal PM 200 Picture Mate Gösterisi PM 300 Picture Mate Yapış PM 240 Picture Mate Yakınlaştırma PM 290. % 100 Memnuniyet ve Ömür Boyu Garanti. Tüm LD uyumlu ve yeniden üretilmiş kartuşlar, uzun ömürlü kullanım ve her sayfada cesur, canlı baskı sağlamak için kalite testine tabi tutulur.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Xero Atık Kartuşu

₺ 75.98

Orijinal Xerox Sarf Malzemeleri, Xerox yazıcınızdan en iyi kalitede çıktı almanızı sağlar Xerox yazıcılarınızda, fotokopi makinelerinizde, faks makinelerinizde ve çok işlevli

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.