• Yeni Kız
2011- Hyundai Sonata Sol Sürücü Tarafı Boyanabilir Kool-Vue ile Uyumlu Ayna

2011- Hyundai Sonata Sol Sürücü Tarafı Boyanabilir Kool-Vue ile Uyumlu Ayna

Ürün Puanı:
₺ 2.67

Ödenebilirlik
Emre için müsait

ÜRÜN özellikleriotomatik Karartma : Otomatik kısma olmadankörü Nokta Algılama : Kör nokta olmadanözelliğibuilt-İn sinyal ışığı : Sinyal ışığı olmadanrenk / Bitiş : boyanabilirkatlanma Tipi : manuel katlanırcam Çalışma : elektrikli camısıcak : ısıtılmayanhafıza hatırlama : hafıza Sızürün Fit : Doğrudan Fit Toprak ışığı Dahil : Su birikintisi ışığı Olmad Anmiktar Satıldı : bireysel olarak satıldıtavsiye edilen Kullanım : OE Replacement Kool Vue Aynaları, en uygun fiyatlı OE yedek aynalarınızdır ve her türlü hava koşuluna dayanacak şekilde en yüksek kalitede, korozyona dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Kool Vue, tüm araç markaları ve modelleri için ayna üretiminde uzmanlaşmıştır; Aynalarımız, en kaliteli aynaları aldığınızdan emin olmak için zorlu hava, salınım ve titreşim testlerinden geçer. 1 Yıllık Kool Vue sınırlı garantisiyle desteklenir - Kool Vue Aynalarıyla yanlış gidemezsiniz!Ayna Camlarındaki dalga çizgileri, ısıtılmış Aynaları tanımlamak için kullanılmamalıdır, çünkü giderek daha yeni uygulamalar artık ısıtılmış aynalara dalga çizgileri koymamaktadır.Aşağıdaki araçlar ile uyumlu : Yer : Sürücü Yan Yıl (s) Yapmak Modeli Trim 2011-2014 Hyundai Sonata GLS, Sınırlı, SE 2011-2013 Hyundai Sonata GL 2011-2012 Hyundai Sonata 2.0 T, 2.0 T Sınırlı OE Numarası : 876103 Q000. Parça Bağlantı Numarası : HY1320165. Değişimi Parça Numarası : 876103 Q000. HY1320165. Seçmek için uygun : 2011-2014 HYUNDAİ SONATA GLSand daha fazlası - kontrol etmek için aracınızı fit widget'ımıza ekleyin.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Kapı Aynası, w Ayna Camı

₺ 57.90

TYC / Genera Dış Elektrikli Ayna Özel aracınıza en uygun uyumu ve performansı sağlamak için, her TYC marka yedek Ayna, tasarım ve yapım açısından değiştirdikleri Orijinal Ek

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.