• Yeni Kız
Burco Yan Görüş Aynası Yedek Cam - Şeffaf Cam - 4162

Burco Yan Görüş Aynası Yedek Cam - Şeffaf Cam - 4162

Ürün Puanı:
₺ 0.33

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Kırık yan ayna camınızı özel kesim Burco Yan Görüş Aynası Değişimi ile değiştirin. Önceden kesilmiş ve saniyeler içinde uygulanmaya hazır. Araç OE özelliklerini karşılamak veya aşmak için tasarlanmıştır. Bu Burco Redi-Cuts aynaları bir motor montajı içermez ve güvenli bir bağ için soyma ve yapıştırma yapıştırıcılarıyla yapıştırılır. Aracınızı dikkatlice seçin. Kolay kurulum için kutuya ayrıntılı talimatlar dahildir veya yazdırılır. Güvenli varış sağlamak için güvenli ambalajla ayrı ayrı satılır. Burco Yedek Aynaları, Grand Rapids, Michigan'da tasarlanmış ve üretilmiştir ve ürünlerine hak ettiği onayı verir. Burco Yan Görüş Aynası Değişiminiz 30 günlük garanti ile desteklenmektedir Boyut : 4-1 / 8 "x 6-1 / 2 ". 7-3 / 4 "Diyagonal.-Burco Yan Görüş Aynası Değiştirme Camı Birçok ürün araca özel donanım gerektirir.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Kapı Aynası, w Ayna Camı

₺ 57.90

TYC / Genera Dış Elektrikli Ayna Özel aracınıza en uygun uyumu ve performansı sağlamak için, her TYC marka yedek Ayna, tasarım ve yapım açısından değiştirdikleri Orijinal Ek

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.